کد خبر : 15688
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۶:۴۸

پایان رقابت‌های تکواندو جام رمضان

پایان رقابت‌های تکواندو جام رمضان

نفرات برتر مسابقات تکواندو دختران و پسران جام رمضان در رده‌های سنی مختلف مشخص شدند.

به گزارش کیشوند نیوز، روزهای داغ و جذاب ورزش کیش در ماه مبارک رمضان به آخر خط نزدیک می‌شود و رشته‌های ورزشی مختلف برترین‌های خود را می‌بیند.

تکواندو یکی از رشته‌های رزمی است که با ترکیب جدید اعضای هیئت خود به استقبال برگزاری رقابت‌های ماه مبارک رمضان رفت تا با برنامه‌ربزی مناسب بتواند در آینده استعدادهای ورزشی کیش را به کشور معرفی کند و میزبان شایسته‌های برای برگزاری رویدادهای ملی و بین‌المللی در سال‌های آتی باشد.

نجمه پورفرد مسئول برگزاری مسابقات تکواندو جام رمضان دختران در گفتگو با خبرنگار ما گفت: مسابقات تکواندو دختران در دو رده سنی نونهالان و خردسالان برگزار شد.

وی افزود: در این مسابقات  ۲۲ نفر شرکت کننده در رده‌های کمربند سبز، زرد و آبی حضور داشتند.

پورفرد در پایان نفرات برتر را اینگونه معرفی کرد:

وزن اول

تارا شجاعی راد مقام اول، سارا سرداری مقام دوم، یلدا یاورزاده و آتنا کشاورزی مقام سوم مشترک

وزن دوم

ماندگار یوسفی مقام اول، فاطمه زارعی مقام یوم، نیایش روحی خواه و سما یوسفی مقام سوم مشترک

وزن سوم

مهدیه رحمتی مقام اول، الهه کشاورزی مقام دوم، هستی مقتدری و حدیث وطن خواه مقام سوم مشترک

وزن چهارم:

زهرا مولادادی مقام اول، مهدیس نیاری مقام دوم، بهار مرادی و مهرو حنیفه مقام سوم مشترک

در پایان مسابقات با رأی کمیته فنی مسابقات مهدیه رحمتی به‌عنوان فنی‌ترین بازیکن به انتخاب شد.

.

برترین‌های تکواندو پسران جام رمضان

مسابقات تکواندو به مناسبت ماه مبارک رمضان بین ٩۵ تکواندوکار که به ترتیب در دو  وزن شکوفهای تکواندو و پنج وزن خردسالان و پنج وزن نونهالان و مجموع ۱۲ وزن انجام شد.

نتیجه کار به شرح زیر میباشد.

وزن اول نونهالان                                   

مقام اول: محمدرضا احمدی / مقام دوم: شایان درجانی / مقام سوم:پارسا رشیدی، محمد صادق اخلاصی.  

وزن دوم نونهالان                           

مقام اول:ارین دیوان مقدم / مقام دوم: علی کارمند / مقام سوم: مسیح مولوی؛ امیر سالار کریمی     

وزن سوم نونهالان                                

مقام اول : پارسا نامجو / مقام دوم: عباس شهریاری/ مقام سوم: آرمان شعبانی ؛ آرش دلارا

وزن چهارم نونهالان                            

مقام اول: مانی مسگران کریمی / مقام دوم : مهدی حسین زایی / مقام سوم: مهدی عالی پور ؛ امیر حسین طالبی 

وزن پنجم نونهالان

مقام اول: امیر حسین ربیعی / مقام دوم: امیر قاسم نژاد / مقام سوم : رضا مولایی؛ آراد قاسمی

وزن اول خردسالان                          

مقام اول: ابوالفضل نبی مراد / مقام دوم:علی حسین زاده / مقام سوم: سبحان سیفوری؛ علیرضا رحیمی

وزن دوم خردسالان                      

مقام اول: امیرحسین شریفی / مقام دوم:امیر حسین ناصح / مقام سوم:سید محمد موسوی؛ علی اصغر مانیانی

وزن سوم خردسالان                        

مقام اول:محمدرضاکافی آبادی / مقام دوم:امیررضا فات/ مقام سوم:سیدرساتک تهرانی؛ محمد متین پرتو افروز

وزن چهارم خردسالان                                                                                          

مقام اول: بردیا ربیعی / مقام دوم: مهدی سیف الهی/ مقام سوم: محمد وجدانی؛ احمد رضا مولادادی

وزن پنجم خردسالان  

مقام اول: پارسا اعلایی/ مقام دوم : مهدی پیلسته / مقام سوم: آریا بحری / امیر علی الهیاری

وزن اول شکوفه‌های تکواندو

مقام اول:محمد امین رمضانی / مقام دوم: آریا علمی/ مقام سوم : محمد دریابر؛ یوسف احمدی

وزن دوم شکوفه‌های تکواندو       

مقام اول:مهرشاد اخلاصی نژاد / مقام دوم: هیراد ساجدی / مقام سوم :سیدحسین موسوی؛ آرمین دلاوری

فنی ترین بازیکن: پارسا نامجو

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

css.php