کد خبر : 23449
تاریخ انتشار : دوشنبه 24 آبان 1400 - 23:28

حمله تند لواسانی به مدیران قبلی؛ برخی مدیران به کیش خیانت کرده‌اند

حمله تند لواسانی به مدیران قبلی؛ برخی مدیران به کیش خیانت کرده‌اند

مدیرعامل جدید سازمان منطقه آزاد کیش گفت: بی تعارف بگویم، اگر نگویم در یک دوره‌هایی در کیش خیانت شده، می‌توام بگویم امانتداری بدی شده، در برخی دوره‌ها بهترین امتیازات مناطق آزاد بر باد رفته است.

به گزارش کیشوندنیوز، محمدرضا لواسانی در بخشی از سخنرنانی مراسم معارفه خود به‌عنوان مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، گفت: در این چند وقت سعی کردم با اقشار مختلف مردم از جمله صیادان، رانندگان تاکسی، کاسبان و همه کیشوندان صحبت کنم، خودم کارآفرینم و خون‌دلهایی را دیده‌ام و و هم خورده‌ام.

مدیرعامل جدید سازمان منطقه آزاد کیش افزود: در دوره‌هایی مخصوصاً به ۷ – ۸ سال گذشته که نگاه می‌کنیم، مدیران عامل ادوار گذشته در روز مراسم معارفه از یک چشم انداز بسیار زیبا و مدینه فاضله شروع کردند و روز تودیع نیز به خیال خودشان آن مدینه فاضله و بهشت را ساخته‌اند و تحویل داده‌اند و این بسیار بسیار دردناک است.

وی عنوان کرد: صحبت‌های مدیران را وقتی کنار صحبت‌های مردم قرار می‌دهیم، انگار اینها از دو سرزمین جدا آمده‌اند، یکی از بهشت آمده و دیگری از برزخ، پای درد و دل کسبه و اقشار مختلف که می‌نشینی یک ترسیم از اوضاع دارند، مسئول یک ترسیم دیگر.

محمدرضا نوایی لواسانی بیان داشت: بی تعارف بگویم، شاید برخی خوششان نیاید، اگر نگویم در یک دوره‌هایی در کیش خیانت شده، می‌توام بگویم امانتداری بدی شده، در برخی دوره‌ها بهترین امتیازات مناطق آزاد بر باد رفته، از قوانین بگیرید تا شرکت‌ها و ابزارهایی که می‌توانسته در کیش رونق ایجاد کند.

وی ادامه داد: بعضی اوقات با یک تلفن یا یک دستور، و بدون مقاومت یا مقاومت کم، امتیازهای بزرگ جزیره را داده‌اند، برخی امتیازات را چنان داده‌اند که فکر می‌کنم مدیریت که نه، امانتداری هم خوب نکردند.

لواسانی گفت: به شما عرض می‌کنم اگر معافیت مالیاتی را از مناطق آزاد بگیرند چه از آن می‌ماند؟ برخی زیرساخت‌ها را به‌راحتی واگذار کرده‌اند، که خطراتی برای جزیره ایجاد می‌کند.

وی اظهار داشت: انصافاً در بعضی دوره‌های مدیریتی کیش نیز برخی مدیران درخشیده‌اند و خدمات ارزنده‌ای ارائه کردند.

مدیرعامل جدید منطقه آزاد کیش گفت: خیلی بد است که جزیره کیش که امروز باید مهد بهشت کارآفرینان ایران باشد، یک کارآفرین برای مسائل خودش باید دنبال پارتی و آشنا برود و آخرش هم آلوده به فساد شود.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 5 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۱
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

حسن زاده سه شنبه , ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۴

اقای سعید محمد افرین به انتخاب مدیر کیش امید در دل کیشوندان ایجاد شد ماهم از مدیر جوان حمایت میکنیم واسه امتحان مجوز املاک پیشنهاد دارم کسانی که در سرزمین اصلی جواز ۱۰ساله دارن نباید از انها امتحان گرفت چون حداقل هر کدام ۱۰۰۰قرارداد تنظیم کردن امتحان از انها یعنی توهین به سوابق انها