• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
2

تجهیز و بروز رسانی سیستم ارتباطی بی‌سیم فوریت‌ های‌ پزشکی ۱۱۵ کیش

  • کد خبر : 8430
  • 23 آذر 1396 - 10:21
تجهیز و بروز رسانی سیستم ارتباطی بی‌سیم فوریت‌ های‌ پزشکی ۱۱۵ کیش

در راستای‌ارتقای‌کیفیت عملکرد شبکه بی سیم پایگاه EOC مدیریت‌بحران‌در جزیره‌کیش،‌ شبکه ارتباطی بی‌سیم بیمارستان‌کیش علاوه بر ارتباط پیدا کردن با شبکه محلی و استانی، با شبکه بی‌سیم اورژانس‌کشور، مرتبط شد.

به‌گزارش کیشوندنیوز از روابط‌عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه‌آزاد‌کیش، در راستای‌ارتقای‌کیفیت عملکرد شبکه بی سیم پایگاه EOC مدیریت‌بحران‌در جزیره‌کیش،‌ شبکه ارتباطی بی‌سیم بیمارستان‌کیش علاوه بر ارتباط پیدا کردن با شبکه محلی و استانی، با شبکه بی‌سیم اورژانس‌کشور، مرتبط شد.

بنابر‌این‌گزارش، به منظور ارتباط هرچه بیشتر بیمارستان‌تخصصی و فوق‌تخصصی‌کیش با سایر مراکز‌درمانی کشور، به ویژه در زمان‌های‌خاص و وقوع بحران، این مجموعه با خریداری تجهیزات‌مدرن‌ارتباطی از جمله تقویت‌کننده‌های‌دیجیتال سیگنال‌رادیویی، آنتن ویژه و‌ سایر ملزومات آن و نصب‌ در محل پایگاه فوریت‌های پزشکی ۱۱۵ بیمارستان، قابلیت‌های لازم جهت قرار‌گرفتن در مدار‌شبکه بی‌سیم‌کشوری را بدست آورد.

کارگروه بهداشت و درمان مدیریت‌بحران جزیره‌کیش، ضمن اخذ مجوز‌های لازم از اورژانس‌کشوری و سازمان تنظیم مقررات‌رادیویی‌کشور، با کمک کارشناسان‌، شبکه بی‌سیم این جزیره را در فاز اول با شبکه‌های محلی اطراف سپس شبکه‌استانی هرمزگان و در فاز آخر به شبکه ارتباط بی‌سیم کشور متصل کرد.

با راه‌اندازی تجهیزات‌جدید در پایگاه فوریت‌های پزشکی ۱۱۵ بیمارستان‌کیش و قرار‌گرفتن این مرکز در مدار شبکه‌کشوری ازین پس حتی در مواقعی که به هردلیل سیستم های‌ارتباطی در منطقه قطع باشد، ارتباط لازم با کلیه مراکز کشور برقرار خواهد ماند.

شایان ذکر است، کارگروه بهداشت و درمان مدیریت‌بحران جزیره‌کیش، به منظور آمادگی هرچه بیشتر برای مقابله با هرگونه حادثه غیر‌مترقبه، ضمن تقویت زیر‌ساخت‌های لازم نظیر تکمیل و بهره‌برداری از پد فرودگاهی بیمارستان و تجهیز سیستم ارتباطی و اطلاع رسانی ، دوره های هدفمند آموزشی مقابله با بحران از جمله دوره آموزش اطفاء حریق و احیای قلبی ریوی بیماران برای کلیه کارکنان مجموعه بیمارستان‌ تخصصی و فوق‌تخصصی‌کیش را توسط اساتید مجرب برگزار کرده است.

لینک کوتاه : https://kishvandnews.ir/?p=8430
تبلیغات بنری تلگرام

ثبت دیدگاه

در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.