• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
4

هشتمین همایش ” شهرایده آل ” به میزبانی کیش برگزار می شود

  • کد خبر : 8008
  • 29 آبان 1396 - 11:15
هشتمین همایش ” شهرایده آل ” به میزبانی کیش برگزار می شود

شهرداران کشور همزمان با برگزاری هشتمین همایش و نمایشگاه شهر ایده آل و حضور سرمایه‌گذاران حوزه گردشگری، برای جذب سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری رقابت خواهند کرد.

به گزارش کیشوندنیوز ، مهندس عاطفی دبیر اجرایی هشتمین رویداد شهر ایده آل گفت: در این همایش که همراه با برگزاری نمایشگاهی بزرگ از ۱۰ تا ۱۳ دی ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی کیش برپا می‌شود شهرداران سراسر کشور و سایر متولیان حوزه مدیریت شهری به تعامل و هم افزایی در این باره خواهند پرداخت.

وی افزود: سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور، سازمان پدافند غیرعامل، دبیرخانه کلانشهرهای کشور و استانداری تهران با حمایت و مشارکت خود و ایجاد تعامل و افزایش اثر بخشی در این رویداد حضور خواهند داشت.

عاطفی اظهارداشت :اتحادیه اتوبوسرانی شهری کشورنیز ضمن حمایت معنوی از این رویداد اعلام کرد در صورت حضور شرکت های داخلی و خارجی سازنده اتوبوس و مینی بوس های برقی و دیزلی درون شهری در نمایشگاه، نسبت به ارزیابی کیفی و فنی خودروها برای خریدهای آتی مذاکره خواهد شد.

به گفته وی، نشست های تخصصی حوزه پسماند و سازمان‌های پارک‌ها و فضای سبز نیز با حضور مدیران عامل سازمان‌های مذکور از سراسرکشور همزمان با همایش و نمایشگاه شهر ایده آل برگزار خواهد شد.

دبیر اجرایی هشتمین رویداد شهر ایده آل تصریح کرد: شهرداری‌ها و شوراهای اسلامی شهرها در همایش و نمایشگاه امسال حضور پررنگی دارند و برنامه ریزی شده است تا همه مسئولان شهری حاضر در رویداد از نمایشگاه بازدید ویژه به عمل آورند.

وی بیان کرد: با توجه به استقبال گسترده شهرداری‌ها از ارائه فرصت های سرمایه گذاری گردشگری به سرمایه‌گذاران در رویداد سال گذشته،کتاب ویژه فرصت های سرمایه گذاری حوزه گردشگری شهرداری‌های کشور چاپ و رونمایی شد.

به گفته عاطفی، یکی از نکات برجسته این دوره از نمایشگاه حضور استارتاپ فناوری‌های نوین حوزه مدیریت شهری و پارک‌های علم و فناوری و شرکت‌های دانش بنیان این حوزه است تا از طریق این رویداد ضمن آشنایی و آگاهی  از تکنولوژی‌های نوین مدیریت خدمات شهری و بهره مندی از این فناوری‌ها، با دغدغه های فناوران و استارتاپ های نوپای دانش بنیان نیز آشنا شوند.

وی خاطرنشان کرد: در همایش شهر ایده آل، سخنرانی و ارائه مقالات مختلف علمی، تحقیقاتی وکاربردی از سوی محققان و اساتید دانشگاه در حوزه های تخصصی درآمدهای پایدار شهری، سرمایه گذاری در گردشگری، فضای سبز، پسماند، حمل و نقل و ترافیک، شهر هوشمند و پدافند غیر عامل ارایه خواهد شد.

منبع:ایلنا

لینک کوتاه : https://kishvandnews.ir/?p=8008
تبلیغات بنری تلگرام

ثبت دیدگاه

در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.