• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
3

دلنوشته مدیرعامل پیشین سازمان منطقه آزاد کیش برای کیشوندان، دوستان و همکاران

  • کد خبر : 6766
  • 20 شهریور 1396 - 19:03
دلنوشته مدیرعامل پیشین سازمان منطقه آزاد کیش برای کیشوندان، دوستان و همکاران

علی اصغر مونسان مدیرعامل پیشین سازمان منطقه آزاد کیش برای کیشوندان، دوستان و همکاران پیامی ارسال کردند.

به گزارش کیشوند نیوز، ۲۲ مرداد یعنی حدود یک ماه قبل بود که علی اصغر مونسان به سمت ریاست سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در آمد. از آن موقع تاکنون هنوز برای سازمان منطقه آزاد کیش مدیر عاملی انتخاب نشده است و در بلاتکلیفی محض و با سرپرستی جیرفتی اداره می شود. این در حالی است که گفته می شود همچنان حکم مدیرعاملی مونسان پابرجاست.

اما با توجه به اینکه اکنون جایگاه وزیر اقتصاد و دبیر مناطق آزاد مشخص شده و با نزدیک شدن به ماه مهر و پایان ۶ ماهه اول سال! و همچنین با توجه به متنی که امروز مهندس مونسان منتشر کرد که بیشتر شبیه متن خداحافظی بود، به نظر می رسد طی روزهای آتی خبرهای جدیدی مبنی بر انتخاب مدیرعامل جدید سازمان منطقه ازاد کیش در راه خواهد بود.

متن پیام مهندس مونسان بدین شرح است:

بسمه تعالی

به نام آن خالقی که آغاز و انجام کارها به ارادت و مشیت اوست

ساکنان خونگرم کیش و همکاران گرانقدرم در نگین زیبای خلیج فارس

سلام و درود؛

ایزد منان را سپاسی بیکران که بر من منت نهاد و مرا توفیق چهار سال خدمتگذاری در جزیره زیبای کیش عنایت فرمود. روزهای بسیاری در کنار همکاران دلسوز خود در سازمان منطقه آزاد، برای رونق این خطه زر خیز ایران اسلامی سخت کوشیدیم اما هرگز خستگی را احساس نکردیم، چرا که برای آبادانی بی چون و چرای کیش عزمی جزم داشتیم. مهم تر اینکه در گذر از موانع، همراهی خالصانه شما مردم فهیم سختی کار را آسان و انگیزه ما را دو چندان می کرد.

لحظه به لحظه فعالیت در کنار شما ساکنان مهربان و همکاران پر تلاش آزمون صمیمت و همدلی بود. در کنار هم گردشگران را پذیرا شدیم، چرخ های توسعه را دست در دست هم به گردش در آوردیم. با هم اندیشیدیم و همدلانه پیش رفتیم. مناسبت های مذهبی و ملی را گرامی داشته، سفره همدلی گستردیم و دوشا دوش هم در عرصه های سیاسی حضور یافتیم. در یک کلام کیش تجربه ارزشمند و ماندگاری بود. از شما بسیار آموختم و یقین بدانید در هر کجای میهن اسلامی که باشم قدر دان شما بوده و از هیچ کمک و همیاری دریغ نخواهم کرد.

اذعان دارم آنچه به لطف پروردگار از رونق و آبادانی در کیش محقق شد به قدر بضاعت من بود نه به قدر ارادتی که نسبت به شما دارم و یقین بدانید همواره تلاش برای آبادانی کیش را وظیفه و تعهد قلبی و اخلاقی خویش می دانم. خداوند را شاهد می گیرم که در این ایام جز رضای او و انجام بهینه وظایف محوله در جهت اعتلای نظام مقدس اسلامی و تکریم و رعایت حقوق هموطنان و همکاران ارجمند، هدفی فرا روی خویش نمی دیدم. امید که چنانچه در این روند نا خواسته رنجشی را سبب شده یا قصوری داشته ام حلال نمایید. اگرچه فرصت خدمت در جزیره مهربانی پایان یافته است و مسئولیت خدمتگزاری در سنگر دیگری مقدر شده، اما من همچنان خود را ساکن کیش می دانم و دل در گرو سر بلندی و سعادت ساکنان میهمان نواز این دیار دارم. امید که شما نیز مرا از دعای خیر خود محروم نگردانید.

در پایان از لطف بی دریغ و همدلی شما ساکنان دریا دل کیش و تمامی همکاران و دوستان خود در سازمان منطقه آزاد کیش، شرکت های “سرمایه گذاری و توسعه”، “بنادر و فرودگاه ها”، “عمران، آب و خدمات”، “تعاونی کارکنان سازمان”، “بیمارستان”، “شرکت هواپیمایی کیش” و “موسسه آموزشی علوم و فنون” بی نهایت سپاسگزارم و از درگاه خداوند سبحان، سر بلندی و سعادت یکایک شما را مسئلت دارم.

علی اصغر مونسان

معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری

لینک کوتاه : https://kishvandnews.ir/?p=6766
تبلیغات بنری تلگرام

ثبت دیدگاه

در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. سلام جناب اقای دکترمونسان باارزوی داشتن روزهای خوب پیش رویتان با اینکه با داشتن مدرک فوق لیسانس چندین بار برای کار خدمت شما رسیدم و خداراشاهد میگیرم من عشقم خدمت به مردم کشورم میباشد ولی دراین مسیر دست نیاز من را نگرفتید ولی ازصمیم قلب برایتان ارزوی موفقیت میکنم خدا پشت وپناهت باشد که با خلوص نیت برای ابادانی کیش تلاش کردی