• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
5

حضور پرشور و گسترده مردم کیش در راهپیمایی روز جهانی قدس + تصاویر

  • کد خبر : 632
  • 12 تیر 1395 - 9:03
حضور پرشور و گسترده مردم کیش در راهپیمایی روز جهانی قدس + تصاویر

مردم کیش پا به پای مردم سراسر ایران اسلامی با حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس و سر دادن فریاد مرگ بر اسرائیل و مرگ بر امریکا ، با آرمان های قدس شریف تجدید پیمان کردند.      در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که به فرمایش بنیانگذار جمهوری اسلامی به عنوان روز قدس […]

مردم کیش پا به پای مردم سراسر ایران اسلامی با حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس و سر دادن فریاد مرگ بر اسرائیل و مرگ بر امریکا ، با آرمان های قدس شریف تجدید پیمان کردند.

     در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که به فرمایش بنیانگذار جمهوری اسلامی به عنوان روز قدس نامگذاری شده است ، مسوولان و شهروندان جزیره کیش نیز همگام با مردم دیگر شهرهای ایران اسلامی در هوایی گرم با حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس با مشت هایی گره کرده ، ندای مظلومیت مردم فلسطین را فریاد زدند.
مومنان روزه دار، ساعت ۱۱:۴۵ دقیقه از مقابل دانشگاه تهران محل آغاز راهپیمایی روز جهانی قدس به سمت مصلای کیش حرکت کرده و هم صدا با دیگر شهرهای ایران اسلامی یکصدا فریاد مرگ بر اسرائیل را سردادند و با محکوم کردن جنایات صهیونیست ها علیه زنان و کودکان مظلوم و بی دفاع فلسطین ، جنایات این رژیم را مصداق نسل کشی دانسته و از مجامع جهانی مدعی دفاع از حقوق بشر خواستند تا محکومیت سران رژیم جعلی صهیونیستی را در دستور کار خود قرار دهند.

پیش از آغاز راهپیمایی ، مردم گروه گروه و با عجله خود را به محل آغاز راهپیمایی ( پردیس بین الملل دانشگاه تهران) می رسانند تا یک بار دیگر مظلومیت مردم فلسطین و قدس شریف را فریاد بزنند.
 هر لحظه بر خیل جمعیت افزوده می شد و همه منتظر آغاز راهپیمایی بودند.
راهیمایی کنندگان با سر دادن شعارهایی در دفاع از مردم مظلوم فلسطین به سمت مصلای بزرگ کیش حرکت کردند.
فریادهای مرگ بر امریکا ، مرگ بر اسرائیل، الله اکبر خامنه ای رهبر، فلسطین فلسطین حمایتت می کنیم ، ای رهبر آزاده آماده ایم آماده  در آسمان کیش طنین انداز شده بود.
زن و مرد، پیر و جوان ، کوچک و بزرگ از هر قوم و طایفه ای آمده بودند تا با لبیک گفتن به ندای معمار کبیر انقلاب اسلامی ، حمایت همه جانبه خود را از مردم مظلوم فلسطین و آزادی قدس شریف اعلام کنند.
حضور پرشور نوجوانان و جوانان ، و پدر و مادرانی که دست کودکان خود را در دست داشتند از جلوه های ویژه این راهپیمایی بود.
گروهی از مسافران و گردشگران خارجی در گوشه و کنار مسیر راهپیمایی نظاره گر سیل جمعیت بودند و با تلفن های همراه خود از جمعیت عکس و تصویر می گرفتند.
پس از پایان راهپیمایی و تجمع مردم در مصلای کیش ، قطعنامه پایانی راهپیمایی خوانده شد که مردم با سردادن فریادهای الله اکبر آن را تایید کردند.
 
لینک کوتاه : https://kishvandnews.ir/?p=632
تبلیغات بنری تلگرام

ثبت دیدگاه

در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.