• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
3

حجت الاسلام و المسلمین علیدادی: هدف اصلی استکبار دعوا با اسلام ناب محمدی است

  • کد خبر : 194
  • 17 مهر 1394 - 23:14

حجت الاسلام و المسلمین علیدادی: گفتگوهای هسته ای و فشار بر ملت ایران فقط بهانه است و هدف استکبار جهانی دعوا با نظام اسلامی و اسلام ناب محمدی است. حجت الاسلام و المسلمین علیدادی در خطبه های نمازجمعه این هفته کیش با اشاره به توطئه های تاریخی آمریکا در کشورهای اسلامی به خصوص ایران افزود: […]

حجت الاسلام و المسلمین علیدادی: گفتگوهای هسته ای و فشار بر ملت ایران فقط بهانه است و هدف استکبار جهانی دعوا با نظام اسلامی و اسلام ناب محمدی است.

حجت الاسلام و المسلمین علیدادی در خطبه های نمازجمعه این هفته کیش با اشاره به توطئه های تاریخی آمریکا در کشورهای اسلامی به خصوص ایران افزود: گفتگوهای هسته ای و فشار بر ملت ایران فقط بهانه و موضوعی فرعی و هدف استکبار جهانی دعوا با نظام اسلامی و اسلام ناب محمدی است.

وی با اشاره به بیانات سرنوشت ساز مقام معظم رهبری درخصوص برجام گفت: مذاکره با این دشمنی که به دنبال نفوذ است، بی فایده و مضر است.
خطیب جمعه کیش اضافه کرد: دولت ایران از مواضع خود با قاطعیت دفاع می کند و اهالی قلم، رسانه، شاعران و همه دست اندر کاران باید حادثه منا را در تاریخ ماندگار کنند.
حجت الاسلام و المسلمین علیدادی درادامه با اشاره به جان باختن تعداد زیادی از مسلمانان در فاجعه منا گفت: اعراب از قدیم تا کنون به مهمان نوازی معروف بوده اند اما چه می شود که دولت عربستان اصول مهمان نوازی را رعاینت نمی کند و باعث جان باختن زائران الهی می شود؟
وی افزود: دولت عربستان مدعی وجود ۷ هزار دوربین برای کنترل مراسم حج است پس چرا حجاج اینگونه معطل شدند و براثر گرما و تشنگی و بی حالی بر روی هم افتادند و جان خویش را از دست دادند؟:
حجت الاسلام و المسلمین علیدادی سکوت مجامع بین المللی را هم محکوم کرد و گفت: این مجامع که دم از حمایت از حقوق بشر می زنند چرا لااقل ابراز ناراحتی از جان باختن این همه انسان نمی کنند؟
خطیب جمعه کیش ادامه داد: این دنیا محلی گذراست و باید با توشه ای پر از خیر و نیکی و سبکبار از گناه و آلودگی خود را آماده عزیمت به دنیای ابدی کنیم.

لینک کوتاه : https://kishvandnews.ir/?p=194
تبلیغات بنری تلگرام

ثبت دیدگاه

در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.