• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
5

اصلاحیه خبر کیشوندنیوز در رابطه با واگذاری پدیده کیش به بانک صادرات

  • کد خبر : 17897
  • 29 دی 1398 - 12:57
اصلاحیه خبر کیشوندنیوز در رابطه با واگذاری پدیده کیش به بانک صادرات

بعد از انتشار خبری در پایگاه خبری کیشوند نیوز مبنی بر واگذاری پدیده کیش به بانک صادرات، روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش اطلاعیه ای را جهت اصلاح خبر به تحریریه کیشوند نیوز ارسال کردند.

انتشار خبری در پایگاه خبری کیشوند نیوز مبنی بر واگذاری پدیده کیش به بانک صادرات که به نقل از دکتر آخوندی معاون اقتصادی سازمان منطقه آزاد کیش نوشته شده بود، واکنشهایی از سوی سهامداران و هیئت مدیره این شرکت به همراه داشت. 

در این راستا روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش اطلاعیه ای را جهت اصلاح خبر و تنویر افکار عمومی به تحریریه کیشوند نیوز ارسال کردند که بدین شرح است:

بر اساس رای قطعی صادره از ناحیه مرجع قضایی مطالبات کلیه طلبکاران از شرکت بین المللی پدیده شاندیز از جمله بانک صادرات و موسسه مالی اعتباری ملل تبدیل به سهام گردیده و بانک‌های مذکور سهامدار پدیده شاندیز شده اند، ضمناً تاکنون برای شرکت بین المللی پدیده شاندیز کیش مدیرعامل انتخاب نشده و در این مرحله اعضای جدید هیئت مدیره منصوب شده اند و در آینده نزدیک مدیر عامل مورد نظر هیئت مدیره نیز انتخاب خواهد شد.
همچنین آقای رضاییان عضو هیات مدیره شرکت پدیده کیش می باشد.

لینک کوتاه : https://kishvandnews.ir/?p=17897
تبلیغات بنری تلگرام

برچسب ها

ثبت دیدگاه

در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۲
  1. مثل این میمونه بگم پدر شمایی که متن چرت و دروغ میزارید منم بعد فرداش بگم نه نیستم.مگه سرطان دارین که با ۲۰۰۰میلیارد تومن پول مردم که حداقل نیم میلیون نفرن بازی میکنینن واقعا خرید که نمیفهمید یا مردم رو هیچ میپندارید رحم هم ندارین؟ننگ بر شما

    • دوست عزیز الان این خبر چه تفاوتی با خبر قبلی داره؟ سهام به بانک صادرات واگذار شده. طبق قانون هر شرکت یا شخصی حدود ۷۰درصد سهامدار باشه یعنی مالک… خبر تکذیب نشد، اصلاح شد. اصل خبر قبل صحیح هست.