• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
7

انتصاب سرپرست مدیریت ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات و سرپرست معاونت عمرانی و زیر بنایی سازمان منطقه آزادکیش

  • کد خبر : 8558
  • 29 آذر 1396 - 13:34
انتصاب سرپرست مدیریت ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات و سرپرست معاونت عمرانی و زیر بنایی سازمان منطقه آزادکیش

با حکم مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، محمد صلاح به سمت سرپرست مدیریت‌ ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات سازمان و خانزادی به عنوان سرپرست معاونت عمرانی و زیر بنایی سازمان منطقه آزادکیش شد منصوب شد.

*سرپرست مدیریت ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات

محمد صلاحبه گزارش کیشوندنیوز از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، در این حکم از سوی محمد ابراهیم انصاری لاری آمده است:

با عنایت به تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان سرپرست مدیریت ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات منصوب می شوید.

امید است با عنایات خداوند متعال در انجام این امر خطیر، پیوسته موفق و موید باشید.

گفتنی است محمد صلاح مشاور استاندار و معاون مرکز جذب سرمایه در استان فارس بوده است.

وی مدیرکلی حراست هواپیمایی کشوری فرودگاههای استان فارس، مدیریت حراست دانشگاه علوم پزشکی شیراز و مدیریت درمان وزارت دفاع دراستان فارس را در کارنامه کاری خود دارد.

صلاح همچنین عهده دار مسئولیت دانشگاه امام خمینی در شیراز بوده است. 


 *خانزادی سرپرست معاونت عمرانی و زیر بنایی 

مصطفی خانزادیبا عنایت به تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان سرپرست معاونت عمرانی و زیر بنایی منصوب می شوید.

امید است با عنایات خداوند متعال در انجام وظایف محوله، پیوسته موفق و موید باشید.

گفتنی است مصطفی خانزادی پیش از این رییس هیات مدیره هلدینگ عمران و حمل و نقل شستا و مدیرگروه سازه، زلزله و مدیریت ساخت دانشکده عمران بوده است.

وی در سالهای ۷۸ تا ۸۲ نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی بوده و عضویت در هیات مدیره سازمان مجری ساختمانهای دولتی را درکارنامه کاری خود دارد.

مشاور وزیر و مجری پروژه های شرق کشور در سالهای ۸۲ تا ۸۴، مشاور عالی مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، عضویت در هیات عامل و معاون توسعه و تجهیز بنادر سازمان بنادر و دریانوردی، قائم مقام مدیرعامل و عضو هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد چابهار و ریاست مرکز تحقیقات سیمان از دیگر سوابق اجرایی مصطفی خانزادی است.

وی همچنین عضوهیات عامل و معاون توسعه و تجهیز بنادر سازمان بنادر و دریانوردی، رییس دانشگاه علم و صنعت ایران واحد دماوند، معاون پرورشی وزارت آموزش و پرورش، مسئول کارگزینی کل کمیته های انقلاب اسلامی، معاون مدیرکل دفتر هماهنگی سرپرستی های خارج از کشور و معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علم و صنعت ایران بوده است.

مصطفی خانزادی علاوه بر تالیف تعداد زیادی کتاب و مقالات دانشگاهی، عضو انجمن ها و انستیتوهای بتن ایران، ژاپن، آمریکا و جهانی است.

لینک کوتاه : https://kishvandnews.ir/?p=8558
تبلیغات بنری تلگرام

ثبت دیدگاه

در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.