• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
1

حکم مقام معظم رهبری مسئولیتم را در کرمان سنگین‌تر کرد

  • کد خبر : 8329
  • 16 آذر 1396 - 19:34
حکم مقام معظم رهبری مسئولیتم را در کرمان سنگین‌تر کرد

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان با بیان اینکه خدا را شاکرم که رهبری بنده را به‌عنوان سرباز پذیرفته است گفت: حکم رهبری بار مسئولیتم در کرمان را سنگین‌تر کرده است.

حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی عصر امروز در جلسه شورای اداری استان کرمان که با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی‌گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری برگزار شد، اظهارداشت: تمام تلاش خود را در مسیر خدمت به مردم استان کرمان خواهم گذاشت.

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان با بیان اینکه خدا را شاکرم که رهبری بنده را به‌عنوان سرباز پذیرفته است گفت: حکم رهبری بار مسئولیتم در کرمان را سنگین‌تر کرده است.

وی با اشاره به زحمات ۴ دهه آیت‌الله سید‌یحیی جعفری در استان کرمان گفت: از روحانیتی که در این سالها برای تعالی کرمان و کشور قدم برداشتند و آیت‌الله سید‌یحیی جعفری را کمک کردند تشکر می‌کنم.

حجت‌الاسلام والمسلمین علیدادی‌سلیمانی تصریح کرد: خدا را شاکرم که رهبری بنده را به‌عنوان سربازی در خدمت نظام اسلامی پذیرفته تا در دیار کریمان خدمت کنم.

وی با بیان اینکه حکم رهبری بار مسئولیتم در کرمان را سنگین‌تر کرده است افزود: در جلسه‌ای برنامه‌های خود را برای مدیران و عموم مردم اعلام می‌کنم.

در جلسه شورای اداری استان کرمان متن حکم امام خامنه‌ای مبنی بر معرفی حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی به‌عنوان نماینده جدید ولی‌فقیه در استان کرمان توسط حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی‌گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری قرائت شد./ تسنیم

لینک کوتاه : https://kishvandnews.ir/?p=8329
تبلیغات بنری تلگرام

ثبت دیدگاه

در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.