• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
1

پیام تبریک حجت الاسلام والمسلمین یوسف پور به مناسبت روز تشکیل بسیج مستضعفان به فرمان حضرت امام خمینی (ره)

  • کد خبر : 8123
  • 05 آذر 1396 - 12:35
پیام تبریک حجت الاسلام والمسلمین یوسف پور به مناسبت روز تشکیل بسیج مستضعفان به فرمان حضرت امام خمینی (ره)

حجت الاسلام والمسلمین یوسف پور به مناسبت روز تشکیل بسیج مستضعفان به فرمان حضرت امام خمینی (ره) پیام تبریکی صادر کرد.

یوسف پور کیشمتن این پیام بدین شرح است:

بِسْم الله الرحمن الرحیم

بسیج، یادآور خاطره عزیزترین نهاد و بزرگترین مردان تاریخ ما است. نهادی که به تعبیر امام راحل، تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می دهد» .
اگرچه دفاع مقدس، برگ زرینی از تاریخ پر افتخار ملت ایران است که توسط مردمی ترین نیروهای مدافع انقلاب اسلامی ورق خورده است ، اما امروزه سیره و روش آن نیروهای عظیم، تبدیل به یک تفکر شده است یعنی «تفکر بسیجی »؛ و هدف بالاتر و والاتر این است که این تفکر همواره در تار و پود جامعه ساری و جاری باشد .
بسیج یک منظومه فکری است که درهمه عرصه های سیاسی،نظامی،اقتصادی ،علمی وفرهنگی ، نیل به اهداف بلند قله های رفیع عزت و افتخار را هموار می سازد. با تفکر بسیجی، جامعه از بن بست رها شده و به سمت تعالی رشد می نماید و هرچه این تفکر بسیجی بیشتر جلوه گر شود، مشارکت مردم در عرصه های مختلف نمایانتر می شود .
حماسه آفرینی‌ها و فداکاری‌های بسیج، تنها محدود به دوران دفاع مقدس نبوده و حضور این نهاد ارزشمند مردمی در تمام دوران حیات پربرکت انقلاب اسلامی مشهود است. بسیج در تمامی افتخارات نظام جمهوری اسلامی سهیم بوده و بسیجیان در تمامی عرصه‌های علمی و فکری و دفاع از ارزش‌های والای انقلاب، همواره الگو و پیشگام بوده اند و اوج این پیشگامی در حادثه تلخ زلزله اخیر کرمانشاه بوده است.
اینجانب ضمن بزرگداشت یاد و خاطره تمامی شهدای عزیزمان بویژه شهدای بسیجی، فرارسیدن این روز و همزمانی آن با حلول ماه ربیع را به همه بسیجیان غیور، بصیر و ایثارگر تبریک گفته و آرزو دارم در سایه عنایات امام عصر(عج) و تدابیر هوشمندانه رهبری معظم انقلاب، حضرت آیت الله العظمی خامنه ای دامت برکاته، شاهد فراگیری بیش از پیش پیام الهی و تفکر بسیجی در کشور باشیم .
والسلام علیکم ورحمت الله
عبدالرحمان یوسف پور

لینک کوتاه : https://kishvandnews.ir/?p=8123
تبلیغات بنری تلگرام

ثبت دیدگاه

در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.