• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
3

کاهش نرخ بلیت هواپیمایی کیش در مسیر کیش – تهران/ ۴۰ درصد صندلی ها از چارتر کننده ها پس گرفته می شود

  • کد خبر : 7754
  • 03 آبان 1396 - 15:54
کاهش نرخ بلیت هواپیمایی کیش در مسیر کیش – تهران/ ۴۰ درصد صندلی ها از چارتر کننده ها پس گرفته می شود

مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش گفت: در جهت تحقق رونق بیشتر گردشگری کیش و با دستور دکتر انصاری لاری نرخ بلیت رفت و برگشت پروازهای کیش ایر در مسیر کیش – تهران – کیش کاهش یافت.

به گزارش کیشوندنیوز از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش گفت: در جهت تحقق رونق بیشتر گردشگری کیش و با دستور دکتر انصاری لاری نرخ بلیت رفت و برگشت پروازهای کیش ایر در مسیر کیش – تهران – کیش از ۵۳۰ هزار تومان به ۴۵۱ هزار تومان کاهش یافت.

وی با بیان اینکه ۴۰ درصد از صندلی های این ایرلاین تا پایان هفته آینده، در راستای تثبیت قیمت ها و افزایش عرضه بلیت، از چارتر کنندگان پس گرفته می شود افزود: کاهش نرخ بلیت در این مسیر که پر ترددترین مسیر هواپیمایی جزیره کیش است، با هدف رونق کیش و ارایه تسهیلات سفر برای گردشگران به این منطقه با حمایت های سازمان منطقه آزاد کیش کاهش یافته و این کاهش از ۱۳ آبان ماه جاری اعمال می شود که تا پایان سال تحت هیچ شرایطی افزایش نخواهد یافت.

مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش گفت: نرخ اعلام شده در ایام شلوغی نیز بدون تغییر خواهد بود تا با ایجاد رقابت بین ایرلاین ها از افزایش قیمت پروازها جلوگیری شود، ضمن اینکه این کاهش نرخ تاثیری در کیفیت خدمات این شرکت هواپیمایی نخواهد داشت.

کاپیتان جدیدی همچنین از ارائه تخفیف به شهروندان با ارائه کارت کیشوندی خبر داد و افزود: شهروندان جزیره کیش دارای کارت کیشوندی چنانچه ۷۲ ساعت قبل از زمان پرواز با مراجعه به دفاتر هواپیمایی کیش نسبت به خرید بلیت در مسیر کیش – تهران یا بالعکس اقدام کنند، می توانند بلیت رفت و برگشت کیش- تهران را با تخفیف دریافت کنند که این نرخ با تخفیف کیشوندی ۴۱۸ هزار تومان است.

گفتنی است شرکت هواپیمایی کیش متعلق به سازمان منطقه آزاد کیش، در حال حاضر دارای ۱۴ فروند هواپیما شامل دو فروند ایرباس ۳۲۱، دو فروند ایرباس۳۲۰، هفت فروند هواپیمای MD و سه فروند هواپیمای فوکر ۱۰۰ است.

لینک کوتاه : https://kishvandnews.ir/?p=7754
تبلیغات بنری تلگرام

ثبت دیدگاه

در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۲
  1. باسلام ممنون از خبر رسانیتون قیمتها باید خیلی بیشتر کمتره بشه تا مردم بجای رفتن به دوبی واستانبول وگرجستان به کیش بیاند

  2. با نظربالا موافق هستم بغیراز نرخ بیلیت امکانات و راحتی مردم در خود جزیره نیز باید خیلی بیشتر باشه