• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
6

۲۹ شهریور؛ برگزاری مراسم قرعه کشی آپارتمان و خودروهای بیستمین جشنواره تابستانی کیش

  • کد خبر : 6851
  • 27 شهریور 1396 - 14:10
۲۹ شهریور؛ برگزاری مراسم قرعه کشی آپارتمان و خودروهای بیستمین جشنواره تابستانی کیش

بیستمین جشنواره تابستانی کیش ۲۹ شهریور با انجام قرعه کشی دو دستگاه خودروی نیسان کیکس و یک واحد آپارتمان به پایان می رسد.

به گزارش کیشوند نیوز و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، در مراسم اختتامیه بین ۸۰۰ کاندید خودروی نیسان که از فروشندگان غرفه های بازارهای جزیره کیش هستند یک نفر برنده خوش شانس این خودرو خواهد شد.

همچنین دومین خودروی نیسان کیکس بین مالکان غرفه که دارنده دستگاههای کارتخوان تجارت الکترونیک پارسیان هستند قرعه کشی می شود. دو دستگاه خودروی اهدایی توسط شرکت تجارت الکترونیک پارسیان درراستای ترغیب فروشندگان و غرفه داران به جذب مشتری و افزایش گردش مالی اهدا می شود.

یک واحد آپارتمان نیز جایزه ارزشمند جشنواره تابستانی کیش از سوی جامعه بازاریان است که براساس قرعه کشی که ۲۹ شهریور انجام می شود به یکی از کاندیداهای خوش شانس این جشنواره اختصاص یافته و پس از ماههای محرم و صفر در مراسمی ویژه اهدا می شود.

گفتنی است در بیستمین جشنواره تابستانی هرشب درتالار شهر کیش با اجرای برنامه های شاد ضمن اهدای جوایز نقدی و غیر نقدی، با انجام قرعه کشی از بین گردشگران، شهروندان و فروشندگان غرفه ها برای جایزه های آپارتمان وخودرو کاندید انتخاب شد.

لینک کوتاه : https://kishvandnews.ir/?p=6851
تبلیغات بنری تلگرام

ثبت دیدگاه

در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.