• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
4

برگزاری دومین سمیتئاتر مدیریت حرفه ای خدمات هتلداری در جزیره کیش

  • کد خبر : 5478
  • 13 تیر 1396 - 15:16
برگزاری دومین سمیتئاتر مدیریت حرفه ای خدمات هتلداری در جزیره کیش

دومین دوره سمیتئاتر کشور از دوم خرداد با حضور اساتید برجسته و هنرمندان مطرح تئاتر و سینمای کشور در سالن همایش های بین المللی کیش برگزار می شود.

به گزارش کیشوند نیوز از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش، در راستای بالا بردن کیفیت یاد گیری در آموزش در حوزه خدمات گردشگری، برای نخستین بار در کشور اولین سمیتئاتر حرفه ای خدمات هتلداری در تاریخ دوم خرداد در کیش برگزار شد. به دلیل استقبال گسترده شرکت کنندگان، دومین سمیتئاتر هتلداری با حضور هنرمندان حرفه ای تئاتر و تلویزیون از ساعت ۹ تا ۱۴ روز شنبه ۷ مرداد در سالن خلیج فارس مرکز همایش های بین المللی جزیره کیش برگزار می شود.

در این اقدام دانش و مهارت های نوین هتلداری توسط اساتید برجسته به صورت کاملا کاربردی به همراه گروهی از بازیگران حرفه ای تئاتر  برای مدیران، مدیران داخلی، سرپرستان، کارکنان هتل ها و مراکز اقامتی کیش و علاقمندان صنعت هتلداری کشور، اجرا و نمایش داده می شود.

اثر بخشی در معرفی مطالب آموزشی و درک بیشتر در مخاطب، ایجاد جذابیت های دیداری در شنوندگان و همچنین ایجاد جذابیت های دیداری و همزاد پنداری در مخاطبان از اهداف این سیمتئاتر عنوان شده است.

دکتر نیما کیمیایی مدیرعامل گروه کسب و کار پریمیوم و نویسنده کتاب برگ برنده مذاکرات، سخنرانی این سمیتئاتر را بر عهده خواهد داشت.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر  برای ثبت نام و شرکت در این سمیتئاتر می توانند با شماره

 ۷- ۰۷۶۴۴۴۳۱۱۴۰۶ موسسه آموزشی علوم و فنون کیش تماس بگیرند.

در پایان این سمیتئاتر گواهی نامه معتبر به شرکت کنندگان اعطاء می شود.

شایان ذکر است، فرایند پیاده سازی تا اجرای سمیتئاتر  در هفت گام به ترتیب انتخاب موضوع و محوریت برگزاری، ارائه طرح پیشنهادی، اقدام به پژوهش جهت بومی و کاربردی سازی محتوی، تهیه و ارائه نمایشنامه، انتخاب تیم هنری و نهایی سازی اجرای تیم، نهایی سازی و اجرا  و در نهایت ارزیابی سمیتئاتر  انجام می شود.

نخستین دوره سمیتئاتر کشور دوم خرداد با حضور اساتید برجسته و هنرمندان مطرح تئاتر و سینمای کشور در سالن همایش های بین المللی کیش برگزار شده بود.

لینک کوتاه : https://kishvandnews.ir/?p=5478
تبلیغات بنری تلگرام

ثبت دیدگاه

در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.