• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
3

اعلام نتایج رقابت های رشته های مختلف ورزشی جام رمضان در کیش

  • کد خبر : 5184
  • 27 خرداد 1396 - 11:17
اعلام نتایج رقابت های رشته های مختلف ورزشی جام رمضان در کیش

همه ساله با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان رقابت های ورزشی در رشته های مختلف در دو بخش بانوان و آقایان برگزار می شود. نتایج این رقابت ها در رشته های مختلف ورزشی جام رمضان در دو بخش بانوان و آقایان در جزیره کیش اعلام شد .

به گزارش کیشوندنیوز از ایرنا ، همه ساله با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان رقابت های ورزشی در رشته های مختلف در دو بخش بانوان و آقایان برگزار می شود که نتایج برخی از رشته های به شرح زیر است :
در رقابتهای والیبال آقایان که در سالن خلیج فارس در ماه رمضان برگزار شد، تیم نیروی انتظامی جام قهرمانی را از خود کرد.
در این رقابت که با حضور ۱۶ تیم در چهار گروه چهار تیمی و گروهی برگزار شد تیمهای نیروی انتظامی ، فرودگاه کیش و دانشگاه تهران در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند.
فوتسال :رقابت های فوتسال ساحلی همگانی جام رمضان نیز با قهرمانی تیم دریابانی نیروی انتظامی به کار خود پایان داد.
این رقابت ها با حضور ۹ تیم در ساحل مشرف به پایگاه ورزشهای همگانی برگزار شد.
ژیمناستیک :در رقابت های ژیمناستیک که در بخش دختران در دو رده سنی و در دو اسباب حرکات زمینی و خرک برگزار شد نفرات اول تا سوم رده های سنی انتخاب شدند.
در بخش پسران نیز ۵۰ ژیمناست کار در سه رده سنی و در دو بخش ترامپولین و هنری به رقابت پرداختند که در هر بخش برترین معرفی شدند .
هندبال : در رقابت های هند بال مردان نیز که با حضور پنج تیم در سالن چند منظوره المپیک برگزار شد تیم های اول تا سوم معرفی شدند .
شنا : رقابت های شنای بانوان نیز با حضور ۶۱ شناگر در شش رده سنی زیر ۸ سال ، ۹ تا ۱۱سال ، ۱۲ تا ۱۵، ۱۶ تا ۲۰، ۲۱ تا ۳۱ و ۳۱ سال به بالا برگزار شد در هر رده به ترتیب نفرات اول تا سوم انتخاب شدند.
رقابت های شنا مردان نیز با حضور ۳۰ شناگر در استخر المپیک در شش رده سنی و در ۲۵ متر آزاد،۱۰۰ متر آزاد ۸ تا ۱۱ سال، ۱۲ تا ۱۵ ، ۱۶ تا ۲۰ ، ۲۱ تا ۳۰ و ۱۰۰ متر ۳۱ سال به بالا برگزار شد که برترین های هر رده مدال و حکم قهرمانی خود را دریافت کردند.
شطرنج : در رقابت های شطرنج نیز که در مجموعه المپیک کیش به روش سوئیسی و در دو رده سنی کمتر از ۱۰ سال و ۱۰ تا ۱۴ سال برگزار شد در هر رده برترین ها معرفی شدند.
در شطرنج بانوان نیز که با حضور ۲۶ ورزشکار در خانه شطرنج مجموعه المپیک با حضور دو گروه جوانان و بزرگسالان به روش سوئیسی برگزار شد نفرات برتر هر دو گروه معرفی شدند .
بسکتبال و فوتسال:رقابتهای بسکتبال و فوتسال نیز با معرفی تیم های برتر به کار خود پایان داد و تیم های برتر هر رشته معرفی شدند .
بدمینتون: این رقابت ها در دو بخش بانوان و آقایان با حضور ۶۸ ورزشکار در سالن خلیج فارس مجموعه المپیک برگزار شد.
این رقابت هادر بخش آقایان در دو گروه خردسالان ، نوجوانان و جوانان ، بزرگسالان به صورت دوبل برگزار شد که برترین های هر گروه معرفی شدند.
در بخش بانوان نیز رقابت ها در دو سطح ‘الف و ب ‘و در دو بخش انفرادی و دوبل برگزار شد که در نهایت برندگان هر بخش انتخاب شدند.
تنیس: در رقابت های تنیس که در دو بخش بانوان( ۲۰ ورزشکار در دو گروه مبتدی و پیشرفته ) و آقایان ( رده سنی نوجوانان، بزرگسالان و ازاد )در مجموعه المپیک کیش برگزار شد نفرات برتر معرفی شدند.
هندبال :رقابت های هند بال نیز با حضور پنج تیم برگزار شد که در نهایت سه تیم برتر انتخاب شدند.
تیراندازی : رقابت های تیراندازی جام رمضان در دو بخش بانوان و اقایان برگزار شد که در تیراندازی با تفنگ و تپانچه ۱۰ متر بادی نفرات اول تا سوم معرفی شدند.
اسکیت : این رقابت ها با حضور ۵۵ نفر از اسکیت بازان در دو ماده سرعت و اگرسیو در رده های سنی زیر شش، ۶ تا ۸ ، ۸ تا ۱۰ ،۱۰تا ۱۲ و بالای ۱۲ سال برگزار شد که برترین های هر رده و در ماده نمایش اگرسیو نیز نفرات برتر معرفی شدند.
تیراندازی با کمان: این رقابت ها با حضور ۳۹ نفر از کمانداران در دو ماده ۳۰ و ۷۰ متر در بخش ۳۰ متر نونهالان ، ۳۰ متر آزاد بانوان وآقایان، ۷۰ متر بانوان و آقایان و۷۰ متر سوپر فینال برگزار شد که نفرات اول تا سوم معرفی شدند و مدال و حکم قهرمانی دریافت کردند.
تکواندو : رقابت های تکواندو بانوان با حضور ۴۵ ورزشکار در دو بخش کیوروگی و پومسه در رده های مختلف سنی برگزار شد که برترین ها هر رده معرفی شدند.
کاراته : رقابت های اراته بانوان با حضور ۸۶ کاراته کا از چهار باشگاه کوثر ، غدیر ، پایگاه هوایی و کمپ سحر در دو بخش کاتا و کومیته در هفت رده در سالن کوثر مجموعه المپیک برگزار شد که در هر رده برترین ها معرفی شدند.
بوکس :رقابت های بوکس جام رمضان با حضور ۳۱ بوکسور درشش وزن ۴۹، ۶۰،۵۶ ،۶۹، ۷۵ و ۸۱ کیلوگرم در سالن غدیر مجموعه المیک کیش برگزارشد که در نهایت نفرات اول تا سوم معرفی شدند.
فوتبالدستی بانوان :این رقابت ها که به همت هیات ورزشهای همگانی به مناسبت ماه مبارک رمضان برگزار شده است ۱۶ نفر به صورت دو حذفی با یکدیگر رقابت کردند که در نهایت نفرات اول تا سوم مشخص شدند.
طناب کشی :در نتیجه برگزاری رقابت های طناب کشی که در اسکله تفریحی کیش با حضور ۱۲ تیم برگزار شد سه تیم در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند.
مچ اندازی: در رقابت های مچ اندازی نیز که ۳۲ ورزشکار در سه وزن به صورت دو حذفی با هم رقابت کردند سه ورزشکار در وزن های ۶۰ تا ۷۰ کیلوگرم ، ۷۱ تا ۸۰ و ۸۰ کیلوگرم به بالا به عنوان نفرات اول تا سوم انتخاب شدند.
فوتبالدستی ، مچ اندازی ، طناب کشی ، دارت ، تیرکمون سنگی ، فوتبال گل کوچک ساحلی ، طناب زنی ، هفت سنگ و پیاده روی خانواده برنامه های هیات همگانی در ماه مبارک رمضان است که شبها از ساعت ۲۱ در محل پایگاه ورزشهای همگانی و اسکله تفریحی برگزار می شود.

لینک کوتاه : https://kishvandnews.ir/?p=5184
تبلیغات بنری تلگرام

ثبت دیدگاه

در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.