• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
0

افتتاح سیزدهمین نمایشگاه بین المللی عمران و صنعت ساختمان در کیش

  • کد خبر : 4490
  • 13 اردیبهشت 1396 - 14:34
افتتاح سیزدهمین نمایشگاه بین المللی عمران و صنعت ساختمان در کیش

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی عمران و صنعت ساختمان کیش با حضور بیش از ۱۴۰ شرکت کننده داخلی و خارجی در کیش آغاز به کار کرد.

به گزارش  کیشوندنیوز از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، سیزدهمین نمایشگاه بین المللی عمران و صنعت ساختمان کیش با حضور مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش و جمعی از نمایندگان کمیسیون اقتصادی مجلس و مسئولان اتاق تعاون عصر امروز سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ماه در کیش آغاز به کار کرد.

بر اساس این گزارش، سید محمد کریمی، عضو هیات رئیسه اتاق تعاون ایران و سرپرست امور نمایشگاهی اتاق تعاون با اشاره به رشد ۸ درصدی این نمایشگاه طی این دوره گفت: این نمایشگاه با هدف به نمایش گذاشتن تکنولوژی و پیشرفت در کلیه بخش های ساختمانی اعم از پیمانکاری و تجهیزات شکل گرفته است که خوشبختانه در این دوره نسبت به سال قبل رشدی بالغ بر ۸ درصد را نشان می دهد.

وی افزود: ۱۱۰ شرکت داخلی و ۳۰ شرکت خارجی در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی عمران و صنعت ساختمان کیش حضور دارند.

عضو هیات رئیسه اتاق تعاون ایران ادامه داد: در این دوره اغلب شرکت های چینی به صورت مستقیم در نمایشگاه حضور دارند البته برخی از شرکت کنندگان خارجی نیز توسط نمایندگی های خود در این نمایشگاه حضور یافته اند تا پیشرفته ترین و جدیدترین تکنولوژی خود را در این عرصه به نمایش بگذارند.

کریمی از اجرای برنامه های جانبی در حاشیه این نمایشگاه خبر داد و گفت: در این دوره ما در حاشیه نمایشگاه «همایش بزرگ تعاونگران» را در کنار ۴ کارگاه آموزشی تخصصی خواهیم داشت که در خلال برگزاری نمایشگاه اجرا می شود ضمن اینکه گواهینامه نیز به شرکت کنندگان اهدا می شود.

وی تاکید کرد: در این دوره، نمایشگاه عمران و صنعت شاهد حضور شرکت کنندگان جدی تری نسبت به دوره قبل است که بیانگر رشد کیفی این عرصه در کنار رشد کمی آن است.

شایان ذکر است، سیزدهمین نمایشگاه بین المللی عمران و صنعت ساختمان کیش به مدت سه روز در سالنی به مساحتی ۴۸۰۰ مترمربع تا ۱۵ اردیبهشت ماه ادامه دارد.

لینک کوتاه : https://kishvandnews.ir/?p=4490
تبلیغات بنری تلگرام

ثبت دیدگاه

در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.