کد خبر : 3307
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۸
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای برگزاری كارگاه آموزشی «شهرهای آينده و برندسازی شهری» در پرديس بين المللی كيش دانشگاه تهران بسته هستند

برگزاری كارگاه آموزشی «شهرهای آينده و برندسازی شهری» در پرديس بين المللی كيش دانشگاه تهران

برگزاری كارگاه آموزشی «شهرهای آينده و برندسازی شهری» در پرديس بين المللی كيش دانشگاه تهران

كارگاه آموزشي شهرهاي آينده و برندسازي شهري با همكاري دانشگاه دلفت هلند در پرديس بين المللي كيش دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش کیشوند نیوز، كارگاه آموزشي مشترك پرديس كيش و دانشگاه دلفت هلند با عنوان «شهرهاي آينده و برندسازي شهري» روزهاي 27 تا 29 بهمن ماه با حضور تعدادي از مديران و برنامه ريزان شهري از ايران و دانشجويان دانشگاه تهران در رشته هاي برنامه ريزي شهري و معماري در سالن اجتماعات پرديس بين المللي كيش دانشگاه تهران برگزار شد.

در افتتاحيه اين مراسم دكتر سعيد آبادي معاون بين الملل پرديس طي سخناني به اهميت پرداختن به موضوع شهرهاي آينده مثل هوشمند، سبز، پايدار و خلاق اشاره نمود. وي علت برگزاري چنين كارگاهي را امكان استفاده از تجربيات كشورهاي مختلف دانست و ابراز اميدواري كرد كه اين كارگاه بتواند همكاري هاي آينده بين پرديس كيش و دانشگاه دلفت هلند در زمينه هاي مختلف را ترسيم نمايد. وي همچنين اظهار اميدواري كرد كه كارگاه اموزشي بتواند  براي شركت كنندگان در خصوص چگونگي بهره گيري از ظرفيت هاي بومي هر شهر براي تعيين چشم انداز آينده خود و همچنين برندسازي شهري در چارچوب ديپلماسي شهري مفيد باشد.
سپس پروفسور مارتين دي يونگ استاد دانشگاه دلفت هلند و مشاور برجسته برنامه ريزي شهري به تجربه شهرهاي مختلف جهان درخصوص چگونگي دستيابي به شهرهاي آينده برنامه ريزي شده و برندسازي شهري در جهان امروز پرداخت. وي آرزو كرد كه بتواند مختصري از آموزه ها و تجربيات خود را در زمينه شهرسازي نوين در اختيار شركت كنندگان قرار دهد.
پس از آن كارگاه به صورت ارائه مباحث تئوري در صبح و انجام فعاليتهاي عملي و كارگاهي در بعد ازظهر ادامه يافت. در اين كارگاه شركت كنندگان به پنج گروه تقسيم شده و فعاليتهاي خود را با كار گروهي برتعيين چشم انداز شهري و برندسازي شهري متمركز نمودند. در پايان به شركت كنندگان گواهينامه مشترك از سوي دو دانشگاه اعطا گرديد.
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
نظرات بسته شده است.

css.php