• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
4

ساماندهی اتباع غیرمجاز با هدف صیانت از فضای کسب و کار در جزیره قشم

  • کد خبر : 27663
  • 14 خرداد 1402 - 16:11
ساماندهی اتباع غیرمجاز با هدف صیانت از فضای کسب و کار در جزیره قشم

مدیر امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم از آغاز طرح ساماندهی اتباع غیرمجاز شاغل در بازار با هدف صیانت از فضای کسب و کار سالم و پلمب ۱۰ واحد متخلف خبر داد.

به گزارش کیشوندنیوز به نقل از فرینا، محمدرضا حقیقی با اعلام این خبر گفت: بازدیدهای دوره ای به منظور سالم سازی فضای کسب و کار در شهر درگهان با همکاری اداره اماکن شهرستان و مدیریت امور درگهان آغاز شده است.

حقیقی ادامه داد: به کارگیری اتباع بیگانه فاقد پروانه کار و یا دارای پروانه کار منقضی شده ممنوع است و همچنین اتباع بیگانه نباید در کاری غیر از آنچه در پروانه کار آنها قید شده مشغول به کار شوند.

به گفته وی، از همین روی در نخستین گام از طرح ساماندهی فضای کسب و کار ۱۰ صنف مربوط به پوشاک بانوان که به صورت غیرمجاز توسط اتباع بیگانه اداره می گشت، پلمب شد.

مدیر امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم تصریح کرد: این طرح ادامه خواهد داشت و در روزهای آینده بازدیدهای بیشتری از مجتمع های تجاری و بازارها انجام می شود.

حقیقی در پایان خاطرنشان کرد: مطابق قوانین کشور، اتباع بیگانه نمی توانند در ایران مشغول به کار شوند مگر آنکه دارای روادید ورود با پروانه اشتغال مشخص بوده و مطابق قوانین و آئین نامه های مربوطه، پروانه کار دریافت کرده باشند.

لینک کوتاه : https://kishvandnews.ir/?p=27663
تبلیغات بنری تلگرام

برچسب ها

ثبت دیدگاه

در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.