• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
1

برترین‌های مسابقات کراس‌فیت فینال مشخص شدند

  • کد خبر : 20993
  • 05 بهمن 1399 - 17:13
برترین‌های مسابقات کراس‌فیت فینال مشخص شدند

برترین‌های مسابقات کراس‌فیت فینال جزیره در دو بخش حرفه‌ای و آماتور مشخص شدند.

به گزارش کیشوندنیوز و به نقل از روابط عمومی کمیته کراس‌فیت کشوری، مسابقات کراس‌فیت فینال جزیره در دسته‌های آماتور و حرفه‌ای که از سه شنبه سی‌‌ام دی‌ماه توسط کمیته کراس‌فیت هیئت ورزش‌های همگانی جزیره کیش و با همکاری کمیته کراس‌فیت  کشوری برگزار شده بود، پس از ۳ روز رقابت عصر روز گذشته (جمعه سوم بهمن ماه) با مشخص شدن نفرات برتر به کار خود پایان داد.

این رقابت‌ها در دسته حرفه‌ای طی ۳ روز در ۸ واد برگزار شد و ورزشکاران آماتور در ۲ روز به رقابت پرداختند. در رده حرفه‌ای آقایان، پوریا محمدی، علی طاهری، سینا محقق‌پور، محمد قربانی، سعید جعفری و سامان نجفی حضور داشتند که در پایان، طاهری از زنجان مقام اول، محقق‌پور از کرج مقام دوم، محمدی از تهران مقام سوم، قربانی مقام چهارم، جعفری مقام پنجم و نجفی مقام ششم مسابقات کراسفیت  در رده حرفه‌ای را از آن خود کردند. همچنین جعفری  نیز عنوان مرد اخلاق و نجفی عنوان تازه وارد به دنیای حرفه‌ای کراسفیت را به خود اختصاص دادند.

در دسته آماتور نیز، شایان کاشانی، علی ملک شهابی، مهران کاشانی، سهیل ابراهیم‌زاده، اصلان جهان افروز، مجید کرم‌زاده به رقابت پرداختند که در پایان ملک شهاب مقام اول، کاشانی مقام دوم، کرم‌زاده مقام سوم، ابراهیم‌زاده مقام چهارم، کاشانی مقام پنجم و جهان افروز مقام ششم مسابقات کراسفیت  را از آن خود کردند.

از سال گذشته ۴۰۰ ورزشکار در دو رده حرفه‌ای و نیمه حرفه‌ای با هم به رقابت پرداختند که ۵ نفر برتر به همراه یک نفر از طرف میزبان به این مسابقات راه یافتند. همچنین تمامی استان‌ها نیز با سهمیه اعطایی انجمن کراسفیت در این رویداد حضور داشتند.

 

سهراب آزاد رئیس کمیته کراسفیت کشور درباره برگزاری این مسابقات گفت: فینال جزیره با کیفیت بسیار بالایی برگزار شد که این مهم جز با همکاری و همدلی صمیمانه فرضی‌پور مسئول ورزش جزیره کیش، سعادت رئیس هیئت ورزش‌های همگانی کیش، مرتضی کاشانی سرپرست مسابقات و مسئول کمیته کراس‌فیت کیش، جواد غلامی ناظر مسابقات و مشاور و مسئول سازمان لیگ کراس‌فیت کشور، مرتضی صداقت مسئول کمیته فنی مسابقات، کیارش آزاد عضو کمیته فنی مسابقات، کادر اجرایی و داوران این مسابقات و همچنین پشتیبانی و حمایت افشین مولایی رئیس فدراسیون ورزش های همگانی ممکن نبود.

لینک کوتاه : https://kishvandnews.ir/?p=20993

ثبت دیدگاه

در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.