• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
2

معدوم کردن مقادیر زیادی مواد غذایی و لوازم آرایشی فاسد در کیش

  • کد خبر : 1909
  • 13 آذر 1395 - 9:19
معدوم کردن مقادیر زیادی مواد غذایی و لوازم آرایشی فاسد در کیش

کارشناس مسئول بهداشت محیط مرکز توسعه سلامت کیش از کشف و معدوم کردن پنج هزار و ۱۲۶ کیلوگرم مواد غذایی فاسد و لوازم آرایشی بهداشتی تاریخ مصرف گذشته در کیش خبر داد

به گزارش پایگاه خبری کیشوندنیوز و به نقل از ایرنا، خلیل علیرضایی زاده روز شنبه در مورد نظارت بر مراکز تهیه مواد غذایی و بهداشتی گفت : در راستای تشدید نظارت و پایش سلامت مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی و اماکن عمومی در آبان ماه ۹۵ ، از ۵۶۱ مرکزتهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی درکیش بازدید و توصیه های لازم به متصدیان ارائه شد.
وی افزود : این بازرسی ها در روزهای تعطیل نیز انجام می شود که در جریان این بازدید ها در آبان ماه امسال دو واحد صنفی به دلیل رعایت نکردن موازین بهداشتی به دادگاه معرفی شدند.
کارشناس بهداشت مرکز توسعه سلامت از کشف پنج هزار و ۱۲۶ کیلوگرم مواد غذایی فاسد و لوازم آرایشی بهداشتی تاریخ مصرف گذشته خبر داد و گفت : همه این مواد معدوم شدند.
وی همچنین به ۳۷ مورد نمونه برداری از مواد غذایی و خوراکی، ۵ مورد بازدید از مدارس و مهدهای کودک ، ۲۵ نمونه برداری میکروبی، ۱۶ نمونه برداری شیمیایی از آب آشامیدنی اشاره کرد و گفت : در این مدت ۹۵۴ کارت بهداشتی صادر شده و ۲۸ مورد نمونه برداری از نان نیز صورت گرفته است .
علیرضای گفت : رسیدگی به ۳ مورد شکایت از دیگر فعالیت های واحد بهداشت محیط مرکز توسعه سلامت کیش در ماه گذشته است .
وی تاکید کرد : ساکنان وگردشگران می توانند در تمامی ساعات شبانه روز با شماره تلفن های ۰۷۶۹۳۱۱۲۶۲۰ و در وقت اداری با شماره۰۷۶۴۴۴۲۳۳۱۱ واحد شکایات بهداشت محیطی تماس بگیرند.

لینک کوتاه : https://kishvandnews.ir/?p=1909
تبلیغات بنری تلگرام

برچسب ها

ثبت دیدگاه

در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.