• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
5

کشف ۹۸ درصدی جرایم سایبری در کیش

  • کد خبر : 18328
  • 13 اسفند 1398 - 18:25
کشف ۹۸ درصدی جرایم سایبری در کیش

فرمانده انتظامی ویژه کیش از کشف۹۸ درصدی جرایم سایبری از ابتدای سال خبرداد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “علی اصغر جمالی” در کارگروه تخصصی فضای مجازی این فرماندهی از کشف ۹۸ درصدی جرایم سایبری و افزایش بیش از ۹۰ درصدی جرایم در جزیره کیش خبر داد.

وی ضمن تشریح برخی از فعالیت های پلیس کیش در ۱۱ ماهه سال جاری گفت: توجه به افکار عمومی در هرزمان و شرایطی از وظایف پلیس است.

رئیس پلیس کیش تأکید کرد: بهره مندی از ظرفیت های فضای مجازی و همکاری با سایر دستگاه ها برای انتشار و اطلاع رسانی رخدادهای مهم و قابل توجه مردم ضروری است.

فرمانده انتظامی ویژه کیش بهترین راه برای کاهش جرایم را گسترش برنامه های آموزشی هدفمند و با کیفیت دانست و گفت: نسبت به مصادق ها راهکارهای عملی پیشگیری به مردم گفته شود تا شاهد کاهش جرایم باشیم.

این مقام انتظامی ظرفیت حضور پلیس و رده های همکار در برنامه های آموزشی مساجد، مدارس،دانشگاه ها و بهره مندی از ظرفیت رسانه ها و فضای مجازی را به صورت هدفمند مفید دانست.

سرهنگ جمالی گفت: در روزهای پایانی سال بنا بر تعامل انجام شده آموزش های غیرحضوری را با استفاده از ظرفیت کمیته های تخصصی درون و برون سازمانی گسترش خواهیم داد .

برخورد با ناهنجاری ها خط قرمز پلیس کیش

فرمانده انتظامی ویژه کیش گفت: اجرای طرح های برخورد با هنجارشکنان در فضای حقیقی و مجازی را تشدید خواهیم کرد و برخورد با ناهنجاری ها خط قرمز ما است.

وی افزود: کلیه رده های انتظامی، پایگاه دریابانی ،پلیس فرودگاه اعم از گشت های امنیت اخلاقی، پلیس راهور و سایر رده ها در قالب تیم های تخصصی محسوس و نامحسوس با ناهخنجاری ها برخورد خواهند کرد.

جمالی ادامه داد: شناسایی و کنترل با هنجارشکنان در فضای مجازی را بطور جدی دنبال و آموزش های مرتبط را تقویت خواهیم کرد.

ارشد ترین مقام انتظامی در کیش فضای مجازی را بهترین ظرفیت برای ارتقاء و حفظ احساس امنیت با همکاری فعالان در این عرصه دانست.

فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش تأکید کرد: برخورد کارکنان پلیس در اجرای طرح ها باید در جایگاه یک پلیس تراز جامعه اسلامی و بسیار حکیمانه باشد که این موضوع مورد انتظار و تأکید می گردد.

گفتنی است،پل های ارتباطی ۱۱۰ برای مأموریت های پلیسی، ۱۲۰ برای موضوعات ترافیکی پلیس راهور و ۱۹۷ برای ارائه انتقادات، پیشنهادات و تقدیر از پلیس کیش آماده پاسخگویی به مردم عزیزمان هستند.

لینک کوتاه : https://kishvandnews.ir/?p=18328
تبلیغات بنری تلگرام

ثبت دیدگاه

در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.