• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
3

مشارکت فعال و رضایتمندی شرکت کنندگان خارجی از نمایشگاه بین المللی فولاد جزیره کیش

  • کد خبر : 9733
  • 10 اسفند 1396 - 13:22
مشارکت فعال و رضایتمندی شرکت کنندگان خارجی از نمایشگاه بین المللی فولاد جزیره کیش

شرکت کنندگان خارجی نمایشگاه فولاد کیش، این نمایشگاه را فرصت ارزشمندی برای معرفی توانمندی های ایران در زمینه صنعت فولاد و توسعه تجارت بین المللی کشورمان عنوان کردند.

به گزارش کیشوندنیوز از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، در نمایشگاه بین المللی فولاد کیش که از صبح سه شنبه ۸ اسفند در فضایی به وسعت ۱۲ هزار مترمربع در سالن نمایشگاههای بین المللی این منطقه آزاد تجاری صنعتی آغاز شد

علاوه بر ۲۰۵ شرکت کننده داخلی، ۷۵ شرکت کننده خارجی نیز از کشورهای آلمان، ایتالیا، اتریش، فرانسه، هند، ترکیه، یونان، چین، انگلستان، هلند، سوئد، ژاپن، اسپانیا واکراین، آخرین دستاوردهای خود را در زمینه تجهیزات خطوط تولید، مواد اولیه، فراورده های دیرگداز و روانسازها عرضه کردند.

تعدادی از شرکت کنندگان خارجی این نمایشگاه که برای دومین و یا سومین مرتبه میهمان جزیره کیش بودند با ارزیابی مناسب این دوره از نمایشگاه نسبت به دوره های قبل ابراز امیدواری کردند در فضای گسترده تعاملات بین المللی برگزاری چنین رویدادهای اقتصادی مهمی بتواند حضور ایران را در بازارهای پر رونق صنعت فولاد جهان قوت ببخشد.

آنها با تاکید بر توسعه چشمگیر صنایع آهن و فولاد و دیگر صنایع وابسته در ایران در دهه های گذشته اذعان داشتند ایران با داشتن ذخایر و معادن غنی و همچنین متخصصان مجرب داخلی می تواند با افزایش ظرفیت تولید فولاد و شناسایی مناسب بازارهای هدف جایگاه صنایع فولاد را در رونق اقتصادی کشور ارتقاء دهد. افزایش شمار گسترده شرکت کنندگان خارجی و تنوع زمینه های فعالیت شرکت کنندگان در این دوره از نمایشگاه نسبت به دوره های پیشین، همچنین امکانات مناسب نمایشگاهی و میزبانی خوب جزیره کیش از دیگر مواردی بود که برخی از شرکت کنندگان خارجی نمایشگاه فولاد مطرح کردند.

لازم به ذکر است این نمایشگاه بزرگترین نمایشگاه تخصصی فولاد کشور در ۱۳ سال گذشته است که با هدف تعامل بیشتر فعالان صنعت فولاد، واحدهای تولید کننده فولاد در بخش های دولتی، نیمه خصوصی و خصوصی، شرکتهای مرتبط با این صنعت، صنایع بالادستی و پایین دستی و ارائه آخرین تجهیزات مورد نیاز صنعت فولاد برگزار می شود.

همچنین در حاشیه این نمایشگاه، بیستمین سمپوزیوم فولاد ایران با رویکرد” توسعه صنعت فولاد با حفظ محیط زیست و بازیافت پسماندها ” در مرکز همایشهای بین المللی کیش برگزار شد و فعالان ومتخصصان این صنعت در زمینه آخرین دستاوردهای پژوهشی، بررسی موانع و چالشها، نحوه تعامل بایکدیگر و راهکارهای پیشبرد اهداف بحث و تبادل نظر کردند.

لینک کوتاه : https://kishvandnews.ir/?p=9733
تبلیغات بنری تلگرام

برچسب ها

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.