• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
8

انصاری لاری: شورای شهر بازوی مشورتی سازمان / اخلاق محوری، تفکر و تعامل ارزشمند پلیس کیش ستودنی است (+تصاویر)

  • کد خبر : 7756
  • 03 آبان 1396 - 18:23
انصاری لاری: شورای شهر بازوی مشورتی سازمان / اخلاق محوری، تفکر و تعامل ارزشمند پلیس کیش ستودنی است (+تصاویر)

به مناسبت انتصاب و شروع بکار مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش، در جلسات مجزایی اعضای شورای شهر کیش و فرمانده انتظامی به همراه هئیت رئیسه و روسای پلیس با دکتر انصاری لاری دیدار و گفت و گو کردند.

دکتر انصاری لاری در نشستی که با حضور اعضای شورای شهر جزیره کیش برگزار شد از شورای شهر به عنوان ظرفیتی ارزشمند یاد کرد و مشارکت در مدیریت با ارائه نظرات و راهکارهای کارشناسانه و رفع مشکلات شهر و شهروندان را مسئولیت ذاتی شورای شهر دانست.

مدیرعامل سازمان منطقه ازاد کیش ضمن تشریح توانمندیهای قانونی شورای شهر گفت: این شورا به عنوان بازوی مشورتی سازمان منطقه ازاد کیش در مدیریت امور است و با توجه به سبقه خوب تخصصی و تجربی اعضای پنجمین شورای شهر کیش به عنوان پشتوانه ارزنده فکری و مشورتی برای سازمان منطقه آزاد کیش در پیشبرد امور هستند.

دکتر انصاری لاری تحول را لازمه موفقیت جزیره کیش دانست و تاکید کرد: در دوران گذشته و با تلاش ها و زحمات تیم های مختلف مدیریتی، جزیره کیش همواره شاهد رشد در همه بخش ها بوده است اما این منطقه آزاد کشور برای دستیابی به اهداف خود در حوزه های گردشگری و تجارت نیازمند اقداماتی فراتر از رشد در حوزه های مختلف است.

وی با اشاره به پتانسیل های خوب کیش از نظر سطح فرهنگی، شهری، اجتماعی، معیشتی، برگزاری رویدادهای معتبر ملی و بین المللی، امکانات طبیعی و مزیت های قانونی گفت: این ظرفیت ها اجرای برنامه های تحول محور را در جزیره کیش تسهیل می کند و حتی می توان پا را فراتر از تحولات ملی گذاشت و کیش را به عنوان دریچه بین المللی اقتصاد کشور به جهان معرفی کرد. تا ضمن ایجاد رونق اقتصادی، در برهه های حساس و دشوار نیز با تکیه بر مزیت های قانونی مناطق آزاد در تسریع و تسهیل امور مالی کشور و تعامل با دیگر کشورها ایفای نقش کند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش همچنین توجه به نقش جزیره کیش در اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در حوزه های تولید و اشتغال را از دیگر اولویت ها در برنامه ریزی های سازمان منطقه آزاد کیش برشمرد و تاکید کرد: در این خصوص با بهره گیری از خرد جمعی و طرح هایی که حاصل تفکر و مشورت مدیران با اعضای شورای شهر، متخصصان و کارشناسان باشد در جهت تامین منافع عموم اقدام می کنیم.

وی در این نشست از شورای شهر خواست در خصوص شناسایی مشکلات شهر و شهروندان، ریشه یابی امور و ارائه راهکارهای اجرایی،  فعال تر از پیش عمل کرده و با برگزاری جلسات منظم در خصوص رفع این مشکلات به سازمان منطقه آزاد کیش کمک کنند.

اعضای شورای شهر کیش نیز در این نشست ضمن استقبال از حضور دکتر انصاری لاری به عنوان مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در خصوص تفکر و نگرش وی ابراز خرسندی نموده و آمادگی خود را برای همکاری و همراهی با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش اعلام کردند.

توسعه بوم گردی با توجه به ظرفیت های فرهنگی و محلی بومیان جزیره کیش، بهره گیری از توانمندی های قانونی و مالی شورای شهر در جهت توسعه شهری کیش و مشارکت اقتصادی شهروندان در اجرای پروژه ها به عنوان سهامدار از موضوعات پیشنهادی اعضای شورای شهر کیش در نخستین دیدار با دکتر انصاری لاری بود.

گفتنی است عبدالنبی شرفی هنگامی، بدریه بحرینی، ایرج شرف زاده، محمد طاهری و محمد جاسم پور اعضای شورای شهر کیش هستند.

 اخلاق محوری، تفکر و تعامل ارزشمند پلیس کیش ستودنی است

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش در دیدار با سرهنگ جهانبخش، اخلاق محوری، تفکر و تعامل ارزشمند پلیس کیش در حوزه اجرای وظایف و ارائه خدمات به مردم را ستودنی عنوان کرد.

به مناسبت انتصاب و شروع بکار مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش، فرمانده انتظامی به همراه هئیت رئیسه و روسای پلیس با مدیر عامل و رییس شورای تامین جزیره کیش دیدار و انتصاب شایسته دکتر انصاری لاری را به وی تبریک گفت.

سرهنگ رحیم جهانبخش در این دیدار ضمن ارایه گزارش از اقدامات و تعاملات پلیس در جزیره کیش گفت: قابلیت های ارزشمندی در حوزه خدمات پلیس وجود دارد تا همگام با شعار تحول مدیر عامل جدید سازمان در مسیر های ترسیم شده باعث تسهیل در امورات و تحقق اهداف گردد.

وی افزود: تسهیل در حوزه سرمایه گذاری های خارجی، چنج ویزا در کیش برای اتباع خارجه مشغول به کار در سرزمین اصلی و همکاری با اصناف در تسهیل و حمایت امور مدیریتی اماکن عمومی می تواند از سوی نیروی انتظامی، سهم قابل توجهی را در مسیر رونق و شکوفایی کیش ایفاء نماید.

فرمانده انتظامی کیش خاطرنشان کرد: شاخصه های گردشگری کیش در حوزه امنیت و آرامش و فرهنگ مثال زدنی ترافیک جزیره، متاثر از خدمات پلیس می باشد که در این حوزه نیز تلاش خواهیم کرد ضمن حفظ داشته ها به شاخص الگو و قابل تعمیم این مولفه ها برای سایر مناطق و شهرهای کشور تبدیل شویم.

دکتر انصاری لاری در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از فرمانده انتظامی کیش، گفت: گزارش سرهنگ جهانبخش نشان از تلاش خوب و موثر فرمانده و مجموعه انتظامی کیش دارد و این موضوع را فرصتی مغتنم می دانم که فرمانده خوش فکر و با اشرافیت کامل به مسائل عمومی، بعنوان یک مشاوره در کنار ما قرار گیرد.

وی افزود: روحیه و طرز تفکر مجموعه انتظامی کیش ارزشمند است و اخلاق مداری پلیس کیش و خدمات آنها را ارج می نهیم و از رشادت ها و ایثار گری های پلیس در سراسر کشور که در مسیر تحقق امنیت و آرامش ملت بزرگ ایران تلاش می نمایند تقدیر و تشکر دارم.

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش تصریح کرد: جزیره کیش ویترینی از زیبایی ها، موفقیت ها و تغییرات موثر و تحولات ارزشمند برای کشور است. فرصت های ارزشمندی در کیش وجود دارد که می تواند سهم قابل توجهی را در عرصه مقاومت اقتصادی کشور و تحقق شعار تولید و اشتغال موثر باشد.

انصاری لاری ادامه داد: در مسیر تحول و تحقق اهداف، اولین گام مفاهمه است و بایستی کلیه نهادها و افراد حقیقی و حقوقی موثر در پویایی و تحول، با ارایه راهکارهایی در گذر از مشکلات سهیم گردند و در این عرصه با طرح و اجرای برنامه های راهبردی در ساختار تصمیم سازی تحول کیش صاحب اثری ماندگار شوند.

وی تاکید کرد: بایستی در راستای تحقق اهداف جامعه اقتصادی و مدیریتی کیش فهم متقابل و مفاهمه به معنای واقعی حاصل شود که با تکیه بر مولفه مفاهمه، رفع دغدغه های جاری اقتصادی کیش دور از انتظار نخواهد بود.

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش خاطرنشان کرد: در مسیر ایجاد تحول، مجاهدت و همت برای کار مضاعف با خمیرمایه عقلانیت و تدبیر ضروری است، لیکن صبوری، تدریج و دوری از شتاب زدگی لازمه موفقیت خواهد شد، که این امر سنت خداوند متعال است و به لطف حق با همراهی و همدلی مردم با گذر از مشکلات، دستاوردهای ارزشمند را نیز می توان کسب کرد.


منبع: پایگاه خبری سازمان منطقه آازد کیش و پلیس کیش

لینک کوتاه : https://kishvandnews.ir/?p=7756
تبلیغات بنری تلگرام

ثبت دیدگاه

در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.