• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
2

قهرمانی آسان پرداخت با علی خدیور و فردین محمدزاده

  • کد خبر : 7588
  • 27 مهر 1396 - 21:05
قهرمانی آسان پرداخت با علی خدیور و فردین محمدزاده

تیم آسان پرداخت قهرمان بیست ویکمین دوره مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه های کشور شد.

به گزارش کیشوند نیوز، در هفته آخر بیست و یکمین دوره مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه های کشور علی خدیور در ۴۰۰ متر مقام نخست و در ۲۰۰ متر دوم را بدست آورد. در نهایت نیز تیم آسان پرداخت که از حضور علی خدیور با مربیگری فردین محمد زاده سود می برد توانست عنوان قهرمانی این مسابقات را از آن خود کند.

مرحله نهایی بیست و یکمین دوره رقابت های دو و میدانی قهرمانی باشگاه های کشور با شرکت ۲۱۰ ورزشکار در قالب ۱۰ تیم باشگاهی در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران برگزار شد.

تیم نفت تهران به عنوان نایب قهرمانی رسید و باشگاه ذوب آهن اصفهان نیز در جایگاه سوم ایستاد.

مراسم اختتامیه و اهدای حوایز تیم های برتر با حضور هاشم صیامی (دبیر فدراسیون) تیمور غیاثی، محمد صادق شیرزاد، احمد تفرشی پور (پیشکسوتان دو ومیدانی ایران) و تنی چند از دست اندرکاران برگزاری مسابقات برگزار شد.

علی خدیور

نتایج کامل مرحله نهایی این رقابت ها بدین شرح است:

۴۰۰ متر؛

۱-علی خدیور – آسان پرداخت -۴۸٫۲۷ ثانیه

۲- میلاد رمضانی – ذوب آهن اصفهان – ۴۹٫۱۷ ثانیه

۳- مهدی رحیمی – ذوب آهن اصفهان – ۴۹٫۶۸ ثانیه

۲۰۰ متر؛

۱- محمد چشمه زار – آسان پرداخت – ۲۱.۰۱ ثانیه

۲- علی خدیور- آسان پرداخت – ۲۱.۲۸ ثانیه

۳- سجاد زارع  – مقاومت – ۲۱.۶۶ ثانیه

۲۰ کیلومتر پیاده روی؛

۱-حمیدرضا زور آوند – نفت تهران – ۱:۲۶٫۴۴ دقیقه

۲- محمد ماهی – مقاومت – ۱:۳۲٫۵۶ دقیقه

 ۳-آرمین شاه ملکی – آسان پرداخت – ۱:۳۷٫۰۶ دقیقه

۱۱۰ متر بامانع؛

۱-میلاد سیار – نفت تهران ۱۴٫۵۷ ثانیه

۲- آرمین سبحانی – آسان پرداخت – ۱۵٫۱۸ ثانیه

۳- مهدی پیرجهان – ذوب آهن اصفهان – ۱۵٫۸۳ ثانیه

پرش سه گام؛

۱-وحید صدیق – نفت تهران – ۱۶٫۱۰ متر

۲- میلاد دریساوی – ذوب آهن اصفهان – ۱۵٫۸۲ متر

۳-هادی مداحی – ذوب آهن اصفهان – ۱۴٫۹۹ متر

پرتاب وزنه؛

۱-علی ثمری – نفت تهران – ۱۸٫۹۳ متر

۲-محسن حسین اسکندری – آسان پرداخت – ۱۸٫۸۸ متر

۳- عبدالله جمشیدی – ذوب آهن اصفهان – ۱۸٫۶۵ متر

۱۰۰ متر؛

۱- رضا قاسمی – نفت تهران – ۱۰٫۵۵ ثانیه

۲- محمد چشمه زار – آسان پرداخت – ۱۰٫۵۶ ثانیه

۳- سجاد زارع  – مقاومت – ۱۰٫۸۱ ثانیه

۱۵۰۰ متر؛

۱-امیر مرادی – ذوب آهن اصفهان – ۳:۵۱٫۴۷ دقیقه

۲- علی فهیمی – مقاومت – ۳:۵۱٫۸۶ دقیقه

۳- مسلم نیادوست – نفت تهران – ۳:۵۱٫۸۷ دقیقه

۵۰۰۰ متر؛

۱-جلیل ناصری – آسان پرداخت – ۱۵:۰۴٫۹۴ دقیقه

۲-خلیل ناصری – آسان پرداخت – ۱۵:۰۶٫۰۵ دقیقه

۳-بهزاد مصطفوی – نفت تهران – ۱۵:۰۸٫۳۱ دقیقه

پرش ارتفاع؛

۱-کیوان قنبرزاده – نفت تهران – ۲٫۱۵ متر

۲- محمدرضا وظیفه دوست – آسان پرداخت – ۲٫۱۵ متر

۳- سیاوش سلیمی – ذوب آهن اصفهان – ۱٫۹۵ متر

پرتاب دیسک؛

۱- احسان حدادی – آسان پرداخت – ۶۴٫۱۸ متر

۲- بهنام شیری – ذوب آهن اصفهان – ۵۸٫۵۲ متر

۳- محمد صمیمی – آسان پرداخت – ۵۶٫۹۵ متر

 ۴ در ۱۰۰ متر امدادی؛

۱- آسان پرداخت –  ۴۲٫۴۸ ثانیه

۲- ذوب آهن اصفهان –  ۴۲٫۶۶ ثانیه

۳- مقاومت – ۴۲٫۶۹ ثانیه

نیمه ماراتن؛

۱- محمدجعفر مرادی – آسان پرداخت – ۱:۱۷٫۲۳ ساعت

 ۲-منصور بیات – عقاب نیروی هوایی – ۱:۱۷٫۴۵ ساعت

۳- حسن صالحی امین – مقاومت – ۱:۱۸٫۱۴ ساعت

پرتاب نیزه؛

۱- ایوب آرخی – نفت تهران – ۶۸.۳۵ متر

۲- یونس یوسف وند – نفت تهران – ۶۷.۶۶ متر

۳- صادق خادمی – ذوب آهن اصفهان – ۶۷.۵۲ متر

۳۰۰۰ متر بامانع؛

۱- حسین کیهانی – نفت تهران – ۹:۱۲.۱۹ دقیقه

۲- همایون همتی – آسان پرداخت – ۹:۱۴.۸۱ دقیقه

۳- بهزاد مصطفوی – نفت تهران – ۹:۱۵.۸۶ دقیقه

۴۰۰ متر بامانع؛

۱- میلاد رمضانی – ذوب آهن اصفهان – ۵۲.۹۲ ثانیه

۲-مهدی پیرجهان – ذوب آهن اصفهان – ۵۲.۹۲ ثانیه

۳-رضا ملک پور- نفت تهران – ۵۳.۹۳ ثانیه

پرش بانیزه؛

۱-محمد بنی آدم – نفت تهران – ۵٫۰۵ متر

۲-محمد محسن ربانی – آسان پرداخت – ۴٫۶۰ متر

۳-بهرام قاسمی – ذوب آهن اصفهان – ۴٫۴۰ متر

۸۰۰ متر؛

۱-امیر مرادی – ذوب آهن اصفهان – ۱:۴۹٫۳۷ دقیقه

۲-مصطفی ابراهیمی – نفت تهران – ۱:۴۹٫۸۴ دقیقه

۳-پژمان یارولی – آسان پرداخت – ۱:۵۰٫۱۹ دقیقه

۱۰۰۰۰ متر؛

۱-محمد جواد صیادی – آسان پرداخت – ۳۱:۲۰٫۵۹ دقیقه

۲-مرتضی بیرانوند – مقاومت ۳۱:۲۵٫۲۵ دقیقه

۳-حسن عابدی – نفت تهران – ۳۱:۲۹٫۸۲ دقیقه

پرش طول؛

۱-وحید صدیق – نفت تهران – ۷٫۴۴ متر

۲-محمد قائدزاده – فضای سبز بوشهر – ۷٫۳۵ متر

۳-محمد ارزنده – ذوب آهن اصفهان – ۷٫۱۳ متر

پرتاب چکش؛

۱-رضا مقدم – نفت تهران – ۶۸٫۱۵ متر

۲-اکبر هلالی – مقاومت تهران – ۶۱٫۸۲ متر

۳-کاوه کاویانی – عقاب نیروی هوایی – ۵۱٫۸۸ متر

دهگانه؛

۱-مهدی شاپسند – مقاومت – ۵۳۷۴ امتیاز

۲-وحید اسکندری – عقاب نیروی هوایی – ۵۳۰۶ امتیاز

۳-محمدرضا اصلانی – ستارگان قومس – ۵۲۵۰ امتیاز

۴ در ۴۰۰ متر امدادی؛

۱-ذوب آهن اصفهان – ۳:۱۴٫۷۰ دقیقه

۲- نفت تهران – ۳:۱۵٫۱۰ دقیقه

۳- آسان پرداخت – ۳:۱۷٫۲۰ دقیقه

امتیازات تیمی ؛

۱-آسان پرداخت – ۶۳۰ امتیاز

۲-نفت تهران – ۵۹۳٫۵ امتیاز

۳-ذوب آهن اصفهان – ۵۳۰ امتیاز

۴-مقاومت – ۳۴۵ امتیاز

۵-عقاب نیروی هوایی – ۲۴۵ امتیاز

۶-فضای سبز بوشهر – ۷۸ امتیاز

۷-شهرداری تبریز – ۷۲ امتیاز

۸-زعفران مختاری زاوه – ۶۶ امتیاز

لینک کوتاه : https://kishvandnews.ir/?p=7588
تبلیغات بنری تلگرام

ثبت دیدگاه

در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.