• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
6

جزیره کیش آماده میزبانی از بزرگترین رویداد اقتصادی کشور می شود

  • کد خبر : 7201
  • 11 مهر 1396 - 11:26

چهارمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی و نهمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور در قالب رویدادکیش اینوکس ۲۰۱۷ از ۸ تا ۱۱ آبان در کیش برگزار می شود.

به گزارش کیشوندنیوز از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، چهارمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی و نهمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور در قالب رویدادکیش اینوکس ۲۰۱۷ از ۸ تا ۱۱ آبان در کیش برگزار می شود.

در این دو نمایشگاه ۱۸۰ شرکت کننده داخلی و ۴۰ شرکت خارجی در قالب هیأت های بین المللی بازدید کننده و مشارکت کننده از کشورهای آلمان، سوئیس، ژاپن، فرانسه، مالزی، روسیه، هنگ کنگ، انگلستان، یونان، ترکیه، هند، عمان و قزاقستان حضور دارند.

پاویون های وزارت راه و شهرسازی و شرکت های تابعه، سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، بازار سرمایه ایران شامل سازمان بورس و اوراق بهادار و ارکان بازار سرمایه، پاویون کشور مالزی ، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، ستاد توسعه سواحل مکران و نیز بانک ها و نهادهای مالی، شرکت های تامین سرمایه، مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، بیمه ها و شرکت های معظم فعال در حوزه بازار سرمایه در نمایشگاه کیش اینوکس امسال شرکت می کنند.

همچین، همزمان با برگزاری این نمایشگاه ها،۱۵ همایش بین المللی از جمله همایش بین المللی بازار سرمایه ایران با محوریت سازمان بورس و اوراق بهادار و ارکان بازار سرمایه،همایش بین المللی معرفی فرصت های سرمایه گذاری در حوزه راه و شهرسازی با محوریت وزارت راه و شهرسازی و سازمان ها و شرکت های تابعه، همایش بین المللی معرفی توانمندی های سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران(ایدرو) در زمینه جذب سرمایه گذاری خارجی با محوریت ایدرو ، همایش معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری و همکاری های لجستیکی ایران و آلمان با مشارکت German Logestic Allience، همایش همکاری اقتصادی ایران و مالزی با همکاری Malaysia External Trade Development Corporation (MATRADE) برگزار می شود.

گفتنی است، رویداد کیش اینوکس ۲۰۱۷ می تواندهمسو با اقدامات دولت در گسترش تعاملات اقتصادی بین المللی و سیاست های ابلاغی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در زمینه جذب سرمایه گذاری های خارجی، با دستاوردهای قابل توجه اقتصاد برای کشورمان همراه باشد .

لینک کوتاه : https://kishvandnews.ir/?p=7201
تبلیغات بنری تلگرام

ثبت دیدگاه

در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.