• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
1

برگزاری جلسه تقدیر از بازنشستگان مرکز توسعه سلامت کیش

  • کد خبر : 6834
  • 26 شهریور 1396 - 12:27
برگزاری جلسه تقدیر از بازنشستگان مرکز توسعه سلامت کیش

دکتر رضانیا رئیس مرکز توسعه سلامت کیش در این مراسم گفت: شما باز نشستگان ذخایر علمی و معرفتی هستید که با همت والا سه دهه از عمر خویش را در عرصه سلامت مصروف خدمت به همنوعان کرده‌اید.

به گزارش کیشوندنیوز، دکتر رضانیا رئیس مرکز توسعه سلامت کیش  در این مراسم گفت: شما باز نشستگان ذخایر علمی و معرفتی هستید که با همت والا سه دهه از عمر خویش را در عرصه سلامت مصروف خدمت به همنوعان کرده‌اید.

وی افزود: تجربیات شما عزیزان در طول  سالها خدمت با عزت ما را در برنامه‌ ریزی‌های عرصه سلامت یاری خواهد کرد و خدمت در عرصه سلامت، عبادت و جان یک انسان را حیات بخشیدن، نجات جان جامعه بشری است.

رئیس مرکز توسعه سلامت کیش با بیان اینکه وظیفه ما تامین و حفظ سلامت انسان‌هاست، اظهار داشت: ‌امیدواریم با همفکری و همیاری بازنشستگان با تجربه بتوانیم خدمات‌ رسانی مطلوب و ایده‌الی داشته باشیم.

دکتر رضانیا گفت: بازنشستگی پایان کار نیست بلکه شروع مجددی در فصل دیگری از زندگی با شرایط جدید و متفاوت است و ما به تجربه  ومشورت شما عزیزان نیازمندیم.

‌در پایان این مراسم با اهداء لوح تقدیر ‌از  بازنشستگان مرکز توسعه سلامت کیش در سالن شهید همت مرکز سلامت بو علی‌ تجلیل شد.

لینک کوتاه : https://kishvandnews.ir/?p=6834
تبلیغات بنری تلگرام

برچسب ها

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.