• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
3

روح‌الله مهدی‌نژاد رئیس‌ مرکز روابط‌ عمومی سازمان میراث‌ فرهنگی شد

  • کد خبر : 6567
  • 11 شهریور 1396 - 12:01
روح‌الله مهدی‌نژاد رئیس‌ مرکز روابط‌ عمومی سازمان میراث‌ فرهنگی شد

مونسان رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در حکمی روح‌الله مهدی‌نژاد کیاسری را به‌‌سمت رئیس مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری منصوب کرد.

به گزارش کیشوند نیوز، بعد از محب خدایی و قدرت ابراهیمی، خالا نوبت مهدی نژاد یکی دیگر از یاران مونسان است که بر مسند ریاست مرکز روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی بنشیند.

در حکم علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به مهدی‌نژاد آمده است:

«نظر به شایستگی، تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی، به‌ موجب این حکم به‌عنوان رئیس مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان منصوب می‌شوید.

گستردگی و فرابخشی بودن حوزه فعالیت سازمان، اقتضا می‌کند که ملت شریف ایران اسلامی از برنامه‌ها، اقدامات و عملکردها مطلع و برای تعالی و تکامل بیشتر در جریان امور قرار گیرند.

برقراری تعامل و ارتباط دوسویه با فعالان رسانه‌ای سه حوزه میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، همچنین فرهنگ‌سازی در حوزه‌های سه‌گانه فعالیت سازمان، برنامه‌ریزی، سامان‌دهی و مدیریت فعالیت‌های تبلیغاتی و رسانه‌ای، اطلاع‌رسانی و انعکاس دقیق و صحیح فعالیت‌های سازمان و مستند‌سازی چندرسانه‌ای از اهم وظایفی است که انتظار می‌رود با ارتباط مستمر با شورای اطلاع‌رسانی دولت و تعامل سایر حوزه‌ها و بهره‌گیری از توان کارشناسی و همکاری کارکنان در راستای تحقق مأموریت‌ها و اهداف سازمان محقق شود.

توفیق شما را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و فرهنگ و هنر کشور عزیزمان ایران با رعایت اصول قانون‌مداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از درگاه حضرت حق خواستارم.»

مهدی نژآد پیش از این رئیس روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد کیش بود.

لینک کوتاه : https://kishvandnews.ir/?p=6567
تبلیغات بنری تلگرام

ثبت دیدگاه

در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.