• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
6

افتتاح ساختمان آموزش واحد بین‌الملل دانشگاه آزاد اسلامی کیش

  • کد خبر : 535
  • 04 فروردین 1395 - 23:46
افتتاح ساختمان آموزش واحد بین‌الملل دانشگاه آزاد اسلامی کیش

طی مراسمی با حضور رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و جمعی از مسئولین کشوری ساختمان آموزش واحد بین الملل دانشگاه آزاد کیش افتتاح شد. در مراسم افتتاح ساختمان آموزش واحد بین‌الملل دانشگاه آزاد اسلامی کیش که روز چهارشنبه و با حضور رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام٫ مشاور رییس جمهور و دبیرشورایعالی مناطق آزاد و مدیرعامل سازمان […]

طی مراسمی با حضور رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و جمعی از مسئولین کشوری ساختمان آموزش واحد بین الملل دانشگاه آزاد کیش افتتاح شد.

در مراسم افتتاح ساختمان آموزش واحد بین‌الملل دانشگاه آزاد اسلامی کیش که روز چهارشنبه و با حضور رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام٫ مشاور رییس جمهور و دبیرشورایعالی مناطق آزاد و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش برگزار شد آیت الله اکبر هاشمی‌ رفسنجانی از روند احداث ساختمان آموزش و جانمایی آن در کنار ساحل مرجانی جزیره کیش ابراز رضایت کرد.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره برنامه سازمان منطقه آزاد کیش در خصوص اختصاص زمین به دانشگاه‌های مهم کشور برای تأسیس واحد بین الملل یادآور شد: خوشحالم که مقدمات کار در واحد بین‌الملل دانشگاه آزاد اسلامی آماده شده و این ساختمان خرداد ماه با تکمیل همه قسمت‌ها در اختیار دانشجویان قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به مزایای گستردگی شعبات دانشگاه آزاد و امکانات علمی، آزمایشگاهی و کارگاهی این دانشگاه گفت: امروز آزمایشگاه‌های دانشگاه آزاد در خدمت کل کشور است و ساها با ۷۵۰۰ آزمایشگاه و ۳۵۰۰ کارگاه نیازهای علمی کشور را تأمین می‌کند.

هاشمی‌رفسنجانی درباره علاقمندی دیگر کشورها برای تاسیس دفتر دانشگاه آزاد گفت:  درانگلستان واحد آکسفورد از سال های قبل فعال بوده است. در روسیه اولین واحد را تأسیس کردیم و اتریش نیز درحال پیگیریست.

وی دانشجویان و استادان دانشگاه آزاد اسلامی را سرمایه‌های علمی امروز و آینده کشور خواند و گفت: باید زمینه‌های ارتقاء علمی فرزندان این سرزمین فراهم شود و فعالیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی در همین راستاست.

لینک کوتاه : https://kishvandnews.ir/?p=535
تبلیغات بنری تلگرام

برچسب ها

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.