کد خبر : 5280
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۷
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای بزودی نماد سهام توسعه پدیده بر روی تابلوی بورس می رود بسته هستند

بزودی نماد سهام توسعه پدیده بر روی تابلوی بورس می رود

بزودی نماد سهام توسعه پدیده بر روی تابلوی بورس می رود

مشاورمدیرعامل گروه شرکت های پدیده شاندیز گفت: با صدور گزارش مالی سال ۹۵ در تیرماه سال جاری و بارگزاری آن روی سایت کدال بورس، نماد سهام شرکت توسعه پدیده تا اواخر تابستان امسال بر روی تابلوی بورس گشایش می یابد.

به گزارش کیشوند نیوز، سعید ورودی با بیان اینکه بورس ضوابط و مقررات متعددی از جمله شفافیت مالی برای ورود به بورس دارد، افزود: در این راستا صورت وضعیت مالی شرکت های توسعه سال ۹۵ هم اکنون در حال تلفیق است و تیرماه جاری منتشر می شود.
وی افزود: در واقع شفافیت اطلاعات مالی شرکت توسعه آخرین قدمی است که می بایست شرکت توسعه پدیده در جهت ورود به بورس بردارد ضمن اینکه به قطع این ضوابط در جهت حفظ حقوق و منافع سهامداران خرد است.
ورودی با اشاره به اینکه بورس متولی سهامداران خرد است و به عنوان نهاد نظارتی بر شرکت های بورسی فعالیت دارد، عنوان کرد: در واقع سازمان بورس مدعی العموم سهامداران خرد است.
مشاور مدیرعامل گروه شرکت های پدیده شاندیز با اشاره به اینکه، شرکت توسعه پدیده سال ۹۱ در سازمان بورس به ثبت رسیده است، افزود: از آنجایی که سازمان بورس در آن زمان رغبتی به پذیرش شرکت های خصوصی نداشت، لذا در آن مقطع پیگیری های صورت گرفته منجر به نتیجه نشده و متوقف شد.
وی با بیان اینکه در آن مقطع شرکت توسعه ۳۷ سهامدار داشت و شرکت خصوصی محسوب می شد، تصریح کرد: هم اکنون که شرکت ۱۳۶هزارسهامدار دارد، دیگر خصوصی به شمار نمی رود و شرایط برای حضور در بورس فراهم شده است.
ورودی خاطرنشان کرد: پس از صدور گزارش مالی سال ۹۵ بزودی شاهد باز شدن نماد توسعه پدیده بر روی تابلو بورس خواهیم بود. همچنین با پیگیری مجدانه هیأت مدیره و معاون اقتصادی وزیر کشور به محض اینکه نماد توسعه بر روی تابلو بورس گشایش یابد، قطعا مردم به بازار سرمایه دسترسی پیدا کرده و می توانند سهام خود را فروخته و نقد نمایند.
وی ادامه داد: به محض باز شدن نماد توسعه شرکت پدیده بر روی تابلوی بورس، انجام معاملات در فرابورس میسر می شود همچنین با وجود پتانسیل موجود شرکت پدیده و ارزش ذاتی سهام به طور قطع یکی از سهم های خوب بورس خواهد شد.
مشاور مدیر عامل گروه شرکت های پدیده شاندیز با اشاره به اینکه سازمان بورس مانند اتاق معاملات پدیده نیست، توضیح داد: در اتاق معاملات پدیده می بایست خواستار خرید سهام وجود داشته باشد، در حالی که در بورس سرمایه گذاران نهادی وجود داشته و رغبت بالاتری برای خرید و فروش سهام دارند.
ورودی خاطرنشان کرد: شرکت ابنیه چون سهامی خاص می باشد پروسه طولانی تری برای حضور در بورس دارد، در حالی که برای حضور سهام توسعه در بورس تمامی گام ها برداشته شده و با انتشار صورت مالی ۹۵ در تیرماه سال جاری، نماد توسعه نیز بر روی تابلوی بورس به نمایش در می آید.

/اخبار پدیده

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
نظرات بسته شده است.

css.php