کد خبر : 5075
تاریخ انتشار : یکشنبه 21 خرداد 1396 - 14:49
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای نتایج مسابقات ورزشی در رشته های مختلف جام رمضان کیش اعلام شد بسته هستند

نتایج مسابقات ورزشی در رشته های مختلف جام رمضان کیش اعلام شد

نتایج مسابقات ورزشی در رشته های مختلف جام رمضان کیش اعلام شد

نتایج مسابقات ورزشی در رشته های والیبال، طناب کشی خانواده، مچ اندازی ، ژیمناستیک، هندبال، شنا و شطرنج جام رمضان اعلام شد.

به گزارش کیشوندنیوز از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، در رقابتهای والیبال آقایان پنجشنبه ۱۸ خرداد در ادامه مرحله حذفی ۲ دیدار در سالن خلیج فارس برگزار شد که این نتایج بدست آمد:

پارتس موتورز ۲ بر یک از سد آذر توان گذشت، نیروی انتظامی ۲ بر یک الصاروج را پشت سر گذاشت.

** در والیبال بانوان سه دیدار برگزار شد. شادمان کیش ۲ بر صفر یاس را شکست داد. اوشن با همین نتیجه سما را پشت سر گذاشت. و ساحل نیز ۲ بر صفر نگین را برد.

**در فوتسال هم روز پنجشنبه و جمعه ۷ دیدار انجام شد.

عرفان اقتدار کیش ۹ بر یک منتظران مهدی را شکست داد. جوانان استقلال ۲ بر یک بازار مریم را برد. آتش نشانی ۳ بر ۲ ول سرویس را شکست داد. و دانشگاه علمی کاربردی و استقلال نوین هم به تساوی ۲ بر ۲ بسنده کردند.

شرکت ویرگو ۴ بر ۳ رستوران شاندیز را شکست داد. دانشگاه آزاد ۶ بر یک نیک پرواز را پشت سر گذاشت. و سوپر گلف کیش نیز در مقابل رعد ۴ بر ۲ به پیروزی رسید.

** مسابقات طناب کشی خانواده با معرفی تیم های برتر بکار خود پایان داد.

در چهارمین شب از برنامه های ورزشی تفریحی هیات ورزشهای همگانی به مناسبت ماه مبارک رمضان ۱۹ خرداد مسابقات طناب کشی خانواده در محل اسکله تفریحی برگزار شد.

در این رقابت ها ۱۲ تیم به صورت دو حذفی با یکدیگر رقابت نمودند که در پایان تیم خانواده رئیسی از چهارمحال و بختیاری در جایگاه نخست ایستاد و تیم خانواده ندری از پایگاه هوایی دوم شد.

در ادامه این برنامه ها مسابقه فوتبال ساحلی از ساعت ۲۱ امشب در ساحل مجاور پایگاه ورزشهای همگانی برگزار می شود.

**مسابقات مچ اندازی با معرفی نفرات برتر بکار خود پایان داد

در سومین شب از برنامه های ورزشی تفریحی هیات ورزشهای همگانی به مناسبت ماه مبارک رمضان پنجشنبه ۱۸ خرداد مسابقات مچ اندازی در محل اسکله تفریحی برگزار شد.

در این رقابت ها ۳۲ ورزشکار در سه وزن به صورت دو حذفی با یکدیگر رقابت نمودند که در پایان نتایج حاصله بشرح ذیل اعلام شد.

در وزن ۶۰ تا ۷۰ کیلوگرم : علی پارسی اول شد و آرمان مرادی در جایگاه دوم ایستاد.

در وزن ۷۱ تا ۸۰ کیلوگرم : قیوم محمدی و سید محسن فرامرزی اول و دوم شدند.

در وزن ۸۰ کیلوگرم به بالا: مهدی خانعلی اول شد و محسن ربیعی در جایگاه دوم ایستادند.

**مسابقات ژیمناستیک دختران و پسران با مشخص شدن نفرات برتر بکار خود پایان داد

این رقابت ها در بخش دختران در ۲ رده سنی و در دو اسباب برگزار شد که نتایج حاصله بشرح ذیل اعلام گردید.

در رده سنی زیر ۸ سال و در حرکات زمینی : هانا خالقی، مریم حق پناه طالبی و ترلان مجمع به ترتیب اول تا سوم شدند.

در رده سنی زیر ۸ سال و در پرش خرک: آینا سیفی پور، تلما میری و رینا دراج اول تا سوم شدند

در بخش پسران ۵۰ ژیمناست در سه رده سنی و در دو بخش ترامپولین و هنری به رقابت پرداختند که نتایج حاصله بشرح ذیل اعلام شد.

رده سنی زیر ۸ سال در بخش هنری : محمد طاها نیکو کلام میرزایی اول شد، آریو برزن محمد نژاد و ایلیا طاهری دوم و سوم شدند.

رده سنی زیر ۹ سال بخش هنری : آرتین آردین زاده، امیر علی ربیعی و اشکان ذوقی به ترتیب اول تا سوم شدند.

رده سنی زیر ۱۰ سال بخش ترامپولین : امیر حسین ربیعی، محمد طاها تنهایی و امیر علی عسکری اول تا سوم شدند.

**مسابقات هندبال آقایان با مشخص شدن تیم های برتر بکار خود پایان داد

این رقابت ها با حضور ۵ تیم نوید کیش، فرودگاه، دانشگاه تهران، هلال احمر و جوانان ۱۰ خرداد ماه در سالن چند منظوره المپیک آغاز شد و روز پنجشنبه ۱۸ خرداد با انجام دیدار پایانی بکار خود پایان داد.

در این مسابقات تیم ها به صورت دوره ای با یکدیگر به رقابت پرداختند که پس از انجام ۱۰ مسابقه تیم نوید کیش با کسب ۶ امتیاز در جایگاه نخست ایستاد، دانشگاه تهران با ۴ امتیاز دوم شد و فرودگاه هم با ۴ امتیاز و تفاضل گل در مکان سوم ایستاد.

**مسابقات شنا بانوان با معرفی نفرات برتر بکار خود پایان داد.

شنا بانوان به مناسبت ماه مبارک رمضان پنجشنبه ۱۸ خرداد ماه با حضور ۶۱ شناگر در استخر کرانه در ۶ رده سنی برگزار شد.

رده سنی زیر ۸ سال: باران مولوی، فریما احمدی و روشا رضایی به ترتیب اول تا سوم شدند.

رده سنی ۹ تا ۱۱ سال : آتنا برخان، مهرانا پیر هادی اول و دوم شدند، یگانه بناوند و رها ویسی مشترکا در جایگاه سوم ایستادند.

رده ۱۲ تا ۱۵ سال : عسل وفایی و ترانه فعال مشترکا اول شدند. مهشید اکبر پور در جایگاه دوم ایستاد و کیمیا رستمی سوم شد.

رده سنی ۱۶ تا ۲۰ سال : شقایق امیری، نازنین جعفر نیا و پگاه مثقالی به ترتیب اول تا سوم شدند.

رده سنی ۲۱ تا ۳۱ سال : نادیا احمدی، مهنا رنجبر، ریحانه نجات پور اول تا سوم شدند.

رده سنی ۳۱ سال به بالا: عاطفه فدایی پور اول شد، ساناز عصر آزاد در جایگاه دوم ایستاد و فاطمه محمدی سوم شد.

**مسابقات شطرنج پسران با معرفی نفرات برتر بکار خود پایان داد.

رقابت های شطرنج پسران در خانه شطرنج مجموعه المیک کیش با حضور شطرنجباز به روش سوئیسی در دو رده سنی کمتر از ۱۰ سال و ۱۰ تا ۱۴ سال برگزارشد و این نتایج به دست آمد:

رده سنی کمتر از ۱۰ سال : آرتین خداجو، بردیا بخشی، بردیا جهان تیغی به ترتیب اول تا سوم شدند

رده سنی ۱۰ تا ۱۴ سال : محمد جواد مطهری در جایگاه نخست ایستاد، آریا صنوبر و امیر حسین مافی به ترتیب دوم و سوم شدند.

امروز در ادامه این رقابت ها مسابقات دختران و بانوان برگزار می شود.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
نظرات بسته شده است.

css.php