• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
3

خودروهای گذر موقت بازگردند؛ آخرین مهلت پایان فروردین

  • کد خبر : 4141
  • 26 فروردین 1396 - 7:17
خودروهای گذر موقت بازگردند؛ آخرین مهلت پایان فروردین

مدیرکل گمرک کیش: گمرک جهت برقراری مجوز ورود موقت خودروهای ساکنان این منطقه به تعداد ۲۵۰ دستگاه موافقت کرده بود که این مجوز تا پایان فروردین ماه است.

به گزارش کیشوند نیوز، مهدی اقبالی مقدم – مدیرکل گمرک کیش – با اعلام این خبر گفت: با توجه به شرایط جغرافیایی منطقه آزاد کیش، مطابق روال سنوات گذشته گروهی از ساکنان جزیره کیش در ایام نوروز برای مسافرت به سرزمین اصلی نسبت به ورود موقت خودرو اقدام می‌کنند که گمرک جهت برقراری مجوز ورود موقت خودروهای ساکنان این منطقه به تعداد ۲۵۰ دستگاه موافقت کرده بود که این تسهیلات صرفا تا پایان فروردین ماه برقرار است.

وی اظهار کرد: مرکز واردات و امور مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گمرک، آبان ماه سال گذشته ورود موقت خودروهای دارای پلاک مناطق آزاد به سرزمین اصلی را ممنوع اعلام کرد و تسهیلاتی که گمرک کیش برای ورود موقت خودروهای ساکنان منطقه پس از اخذ مجوز در نظر گرفته، صرفا برای ایام نوروز بوده و تا پایان فروردین ماه اعتبار دارد.

اقبالی مقدم، تصریح کرد: این تسهیلات با توجه به مشکلات متعدد ساکنان منطقه آزاد کیش جهت مسافرت به سرزمین اصلی در ایام نوروز و پس از درخواست مدیر عامل منطقه آزاد جهت تسهیل در تردد ساکنان این منطقه صورت گرفته است.

لینک کوتاه : https://kishvandnews.ir/?p=4141
تبلیغات بنری تلگرام

ثبت دیدگاه

در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.