• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
5

برگزاری دومین همایش ملی ورزش و بیماریها به میزبانی کیش

  • کد خبر : 3610
  • 17 اسفند 1395 - 10:16

ورزش و سرطان، ورزش و بیماری‌های متابولیک، ورزش و پوکی استخوان، ورزش و انسداد عروقی، ورزش و التهاب، ورزش و بیماری‌های تحلیل عصبی و ورزش و بیماری‌های خود ایمنی از مهم‌ترین محورهای این همایش خواهد بود.

دومین همایش ملی ورزش و بیماری‌ها در تاریخ ۱۹ و ۲۰ اسفند با هدف تبادل آخرین دستاوردهای بنیادی، توسعه‌یی و کاربردی در حوزه ورزش و بیماری‌ها و در راستای تأمین نیازهای جامعه و آگاهی بخشی به عموم مردم برگزار می‌شود.

ورزش و سرطان، ورزش و بیماری‌های متابولیک، ورزش و پوکی استخوان، ورزش و انسداد عروقی، ورزش و التهاب، ورزش و بیماری‌های تحلیل عصبی و ورزش و بیماری‌های خود ایمنی از مهم‌ترین محورهای این همایش خواهد بود.

حضور دانشمندان و پژوهشگران برجسته داخلی فرصت مغتنمی برای ارتقای سطح علمی- کاربردی بومی و منطقه‌یی در حوزه ورزش و بیماری‌ها را فراهم می‌آورد. هم‌چنین برگزاری نشست‌های جانبی در قالب کارگاه‌های علمی تخصصی، چالش‌ها و چشم‌اندازهای جدیدی را در این حوزه به‌ویژه برای پژوهشگران جوان و تصمیم‌ سازان کشور ترسیم خواهد کرد.

علاقه‌مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیش‌تر به آدرس nced.ssrc.ac.ir مراجعه کنند.

منبع:ایسنا

————————————————————————————————————————-

پیام نائب رئیس همایش:

مایه بسی خوشوقتی است که برگزاری دومین همایش ملی ورزش و بیماری ها در تاریخ ۱۹ و ۲۰ اسفندماه ۱۳۹۵ را به اطلاع شما علاقمندان و فرهیختگان گرامی برسانم. پژوهشگاه علوم ورزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با همکاری پردیس بین الملل دانشگاه تهران، با هدف تبادل آخرین دستاوردهای بنیادی، توسعه­ ای و کاربردی، در حوزه ورزش و بیماری ها در راستای تأمین نیازهای جامعه و آگاهی بخشی به عموم مردم دومین همایش ملی ورزش و بیماری ها را به میزبانی پردیس بین المللی دانشگاه تهران-جزیره کیش برگزار می­ کند.

آشکار است حضور دانشمندان و پژوهشگران برجسته داخلی، فرصت مغتنمی برای ارتقاء سطح علمی و کاربردی بومی و منطقه‌ای در حوزه ورزش و بیماری ها فراهم خواهد ­آورد. هم چنین، پیش­ بینی نشست­های جانبی در قالب کارگاه ­های علمی_تخصصی، چالش­ ها و چشم­ اندازهای جدیدی را در این حوزه به ویژه برای پژوهشگران جوان و تصمیم‌سازان کشور ترسیم خواهد کرد.

 اینجانب به نیابت از همکاران عزیز در کمیته های علمی و اجرایی، از تمامی اندیشمندان، استادان علوم ورزشی، پزشکان دانش ­آموختگان، دانشجویان و تمامی علاقمندان‌ برای حضور در این همایش دعوت بعمل می آورم. حضور شما عزیزان سبب افزودن به غنای علمی و روح همکاری و تشریک مساعی هر چه بیشتر این همایش خواهد بود.

رضا قراخانلو                 

نائب رئیس همایش و            

رئیس پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی

لینک کوتاه : https://kishvandnews.ir/?p=3610
تبلیغات بنری تلگرام

برچسب ها

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.