• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
7

شروع ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت بهداشت/ ۲ هزار و ۶ نیروی انسانی جذب بهداشت و درمان هرمزگان می شود

  • کد خبر : 28653
  • 22 شهریور 1402 - 13:59
شروع ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت بهداشت/ ۲ هزار و ۶ نیروی انسانی جذب بهداشت و درمان هرمزگان می شود

دکتر غلامعلی جاودان از آغاز ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت بهداشت از عصر امروز خبر داد و گفت: ثبت نام به مدت ۱۰ روز ادامه دارد.

به گزارش کیشوندنیوز، دکتر جاودان افزود: آزمون استخدامی در ۲۱ مهرماه سال جاری برگزار می گردد؛ در این آزمون بیش از۲۰۰۰ مجوز استخدامی به دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اختصاص داده شده است که بیشترین تعداد مجوز از زمان تاسیس دانشگاه و بالاترین سهمیه مجوز نسبت به سایر استانها می باشد.

وی ابراز کرد:  در این آزمون ۴۲ عنوان شغلی و فارغ التحصیلان رشته هایی از قبیل پزشکی، پرستاری، و سایر رشته های بهداشتی درمانی و همچنین رشته های حسابداری و… می توانند در این آزمون شرکت کنند.

دکتر جاودان با اشاره به شروع ثبت نام در آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از عصر امروز، گفت: متقاضیان می توانند برای دریافت دفترچه راهنما و ثبت نام به سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی https://hrtc.ir مراجعه کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: از مجموع ۲۵ هزار مجوز استخدامی در کشور، تعداد ۲۰۰۶ مجوز به دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان تعلق گرفت که حدود ۸ درصد از کل مجوزهای استخدامی در بین دانشگاههای علوم پزشکی کشور را به خود اختصاص داده است.

دکتر جاودان افزود: در این دوره از آزمون‌های استخدامی بیشترین مجوز در بین دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور نسبت به جمعیت، به استان هرمزگان اختصاص یافته است.

وی ابراز کرد: انتظار می رود در این مرحله از آزمون استخدامی، کلیه نیروهای تخصصی شرکتی جذب شوند

دکتر جاودان اظهار داشت: در این آزمون استخدامی، گستردگی و تنوع رشته‌های دانشگاهی اعم از حوزه تخصصی و غیر تخصصی وجود دارد.

وی خاطرنشان کرد: هم اکنون با تایید نهایی وزارت بهداشت و سازمان اداری استخدامی، دفترچه راهنمای ثبت نام در آزمون جهت دانلود در سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی قرار گرفت.

دکتر جاودان در خاتمه از همکاری و پیگیری مجدانه و ویژه مهندس دوستی استاندار استان، نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی و سایر مسولین، همکاران و عزیزانی که در جهت اخذ مجوز حداکثری استخدام دانشگاه تلاش نمودند، تشکر وقدردانی کرد.

لینک کوتاه : https://kishvandnews.ir/?p=28653
تبلیغات بنری تلگرام

برچسب ها

ثبت دیدگاه

در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.