• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
8

نرخ مصوب هر مترمکعب آب تانکری در کیش ۹۴هزار تومان

  • کد خبر : 28595
  • 15 شهریور 1402 - 1:11
نرخ مصوب هر مترمکعب آب تانکری در کیش ۹۴هزار تومان

با هدف ارائه خدمات شایسته به ساکنان کیش، نرخ مصوب فروش و حمل آب تانکری برای جلوگیری از تخلفات اعلام و به شرکت های مربوطه ابلاغ شد.

به گزارش کیشوندنیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، قیمت فروش آب تانکری به ازاء هرمتر مکعب و بدون احتساب ارزش افزوده ۲۶۲ هزار ریال، قیمت حمل هر متر مکعب بدون ارزش افزوده ۶۰۰ هزار ریال و قیمت آب به همراه حمل آن با اعمال ۹ درصد ارزش افزوده ،۹۴۰ هزار ریال اعلام شده است.

بر اساس این گزارش، فروش آب تانکری به افراد حقیقی و شرکت های دارای پروانه بهره برداری معتبر از معاونت عمرانی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد کیش مجاز خواهد بود و یا در صورت لزوم، لیست شرکت ها و افراد حقیقی مجاز به صورت کتبی به شرکت های تولید کننده ابلاغ می شود.

تمامی شرکت های حمل تانکری دارای مجوز از سازمان منطقه آزاد کیش، موظف به درج قیمت ” ۹۴۰ هزار ریال برای هر متر مکعب” بر روی تانکر ها می باشند و شرکت ها  باید قیمت فروش نقدی آب و حمل تانکری را به صورت شفاف در فاکتور فروش قید کنند

خرید و حمل آب به صورت شرایطی مجاز نبوده و تنها گزارش تخلفات خرید و فروش نقدی از طریق معاونت عمرانی و زیربنایی سازمان  قابل پیگیری است.

گفتنی است در صورت عدم رعایت نرخ مصوب فروش و حمل آب تانکری، با متخلفان مطابق ضوابط و مقررات برخورد قانونی خواهد شد.

لینک کوتاه : https://kishvandnews.ir/?p=28595
تبلیغات بنری تلگرام

برچسب ها

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.