• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
2

چهارمین نشست کارگروه بازنگری قانون مناطق آزاد کشور برگزار شد

  • کد خبر : 27613
  • 09 خرداد 1402 - 0:47
چهارمین نشست کارگروه بازنگری قانون مناطق آزاد کشور برگزار شد

«چهارمین نشست کارگروه بازنگری قانون مناطق آزاد کشور» با حضور نمایندگانی از مرکز پژوهش ها و اندیشکده اقتصاد مقاومتی مجلس شورای اسلامی، دبیر شورای فعالین اقتصادی مناطق آزاد و مدیرکل حقوقی و تقنین دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی برگزار شد.

به گزارش کیشوندنیوز به نقل از فرینا، مدیرکل حقوقی و تقنین دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در این نشست با بیان اینکه از ۱۲ بند اصلاحی مدنظر کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تاکنون ۷ بند مورد بررسی کارشناسی قرار گرفته است، گفت: بازنگری در اهداف و ماموریت سازمان های مناطق آزاد در چارچوب بند ۱۱ سیاست های اقتصاد مقاومتی و اصلاح ساختار حکمرانی، نظارتی و بررسی اعطای مشوق های مالیاتی برای جامعه هدف و جلوگیری از دوگانگی در مدیریت گمرکی در مبادی ورودی به مناطق آزاد از مهمترین مواردی است که در این جلسات مورد کارشناسی قرار گرفته است.

محسن پوراحمدی افزود: این جلسات دوشنبه های هر هفته برگزار می شود و متناسب با حوزه مربوطه از همکاران متخصص در دبیرخانه شورایعالی، سازمان های مناطق آزاد و دستگاه های ذی ربط برای حضور در این نشست ها دعوت بعمل می آید.

پوراحمدی گفت: در نهایت جمعبندی این جلسات پس از اتمام کارشناسی دقیق و بررسی تمام جوانب و موارد پیشنهادی، در قالب لایحه تقدیم مجلس شورای اسلامی خواهد شد.

لینک کوتاه : https://kishvandnews.ir/?p=27613
تبلیغات بنری تلگرام

ثبت دیدگاه

در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.