• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
3

مرحله دوم دوره مدیریت پروژه در کیش در حال برگزاری است

  • کد خبر : 2759
  • 28 دی 1395 - 15:52
مرحله دوم دوره مدیریت پروژه در کیش در حال برگزاری است

بنابر این گزارش،PM BOK استاندارد مدیریت پروژه ای است که در مؤسسه PMI آمریکا تدوین شده و PRINCE 2 نیز متدولوژی پروژه مدیریت است که در مؤسسه OGC انگلستان تدوین شده است.

به گزارش پایگاه خبری کیشوندنیوز و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش،  دومین مرحله از دوره مدیریت پروژه بر اساس استاندارد های PM BOK  و PRINCE 2 توسط دکتر سیامک حاجی یخچالی عضو هیئت علمی دانشگاه تهران با هدف به کارگیری مفاهیم مدیریت پروژه  و پیاده سازی در سازمان در شرکت عمران، آب و خدمات کیش در حال برگزاری است.

بنابر این گزارش،PM BOK  استاندارد مدیریت پروژه ای است که در مؤسسه PMI  آمریکا تدوین شده و  PRINCE 2  نیز متدولوژی پروژه مدیریت است که در مؤسسه OGC انگلستان تدوین شده است. در این دوره، ابزار و تکنیک هایی بر اساس این استاندارد را معرفی شود و متدولوژی اجرای پروژه که برای کلیه پروژه ها کاربرد دارد، آموزش داده می شود.

معرفی جایگاه پروژه در سازمان، تفاوت پروژه با سایر فعالیت ها، مدیریت یکپارچه، سطوح مختلف مدیریت پروژه، فرآیند و گزارش مستندات، اصول بهینه سازی دانش، مدیریت مرحله به مرحله، راهبردی و مدیریت موارد خاص، مفاهیم، برنامه ریزی، کیفیت، ریسک، رخداد، ارتباطات و پیشرفت تدارکات را به عنوان سر فصل های این کارگاه آموزشی است.

این دوره بر اساس  فصول کتاب رهنمود پروژه النا تدریس می شود. در این کتاب متدولوژی و مجموعه ای از ابزارها و تکنیک های مدیریت پروژه  ، متناسب با فضای کسب و کار پروژه ها در ایران طراحی شده است .

شایان ذکر است، نخستین  مرحله از دوره مدیریت پروژه طی روزهای ۲۹ و ۳۰ آذر با حضور جمعی از مهندسان بخش های فنی ، مهندسی و عمرانی شرکت عمران، آب و خدمات کیش برگزار شد.

این دوره ۲۹ دی ماه به پایان می رسد.

لینک کوتاه : https://kishvandnews.ir/?p=2759
تبلیغات بنری تلگرام

برچسب ها

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.