• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
4

دوره های آموزشی فنی با هدف حفظ استانداردهای عمران و خدمات در کیش برگزار شد

  • کد خبر : 2533
  • 14 دی 1395 - 20:48
دوره های آموزشی فنی با هدف حفظ استانداردهای عمران و خدمات در کیش برگزار شد

دوره آموزشی کارور دستگاه بالابر هیدرولیکی ویژه کارکنان اداره ماشین آلات و اداره روشنایی شرکت عمران، آب و خدمات کیش برگزار شد.

به گزارش کیشوندنیوز و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش،  در این دوره که از تاریخ ۱۱ تا ۱۳ دی  با همکاری واحد آموزش و سازمان فنی و حرفه ای استان هرمزگان برگزار شد، ۱۸ نفر از کارکنان اداره ماشین آلات و اداره روشنایی شرکت عمران، آب و خدمات کیش در جهت تمدید و یا صدور گواهینامه های مربوطه و ارتقاء سطح آگاهی و مهارت، به فراگیری مطالب مورد نیاز به صورت تئوری و عملی پرداختند.

مهندس ذبیحی مدرس این دوره در خصوص اهمیت برگزاری چنین دوره های آموزشی خاطر نشان کرد: امروزه شرکت هایی که واحدهای فعالی در زمینه ماشین آلات سنگین دارند، ملزم به دریافت گواهینامه های مربوطه از سازمان فنی و حرفه ای می باشند و مسئولین واحدهای مربوطه نیز می بایست پیش از پایان اعتبار گواهینامه های صادره، اقدامات لازم را در جهت تمدید آن صورت دهند.

وی افزود: شرکت عمران، آب و خدمات با اشراف کامل به اهمیت این موضوع یکی از شرکتهای پیشرو در این راستا می باشد. از سویی دیگر تمامی امکانات لازم اعم از فضای آموزش نظری و فضای آموزش کارگاهی با تجهیزات لازم و کافی در محل وجود دارد که خود نشان دهنده توجه مدیران شرکت به  این مهم به ویژه ارتقاء سطح دانش و مهارت کارکنان می باشد.

لازم به ذکر است آزمون عملی و تئوری این دوره آموزشی اواخر دی ماه برگزار خواهد شد و به شرکت کنندگان این دوره از سوی سازمان فنی و حرفه ای، گواهی نامه اعطاء می شود.

لینک کوتاه : https://kishvandnews.ir/?p=2533
تبلیغات بنری تلگرام

برچسب ها

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.