• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
3

برگزاری سی و پنجمین دوره رقابت های قرآن ،عترت و نماز دانش آموزی در کیش

  • کد خبر : 2517
  • 13 دی 1395 - 20:11

سی و پنجمین دوره رقابت های قرآن ،عترت و نماز دانش آموزی مقطع دوره دوم ابتدایی در دبستان پسرانه البرز در جزیره کیش برگزار شد

به گزارش کیشوندنیوز وبه نقل از ایرنا ، سرپرست آموزش و پرورش کیش روز دوشنبه در مورد چگونگی برگزاری این رقابت ها اظهار کرد : این رقابت ها در دو مقطع ابتدایی و متوسطه برگزار شده است که دوره نخست آن برای مقطع ابتدایی و به صورت جشنواره ای بوده که هفته گذشته برگزار شد .
دانیار جاویدی اظهار کرد : در مقطع دوره دوم ابتدایی ۵۰ دانش آموز پسر در رشته های حفظ قرآن کریم ،قرائت،اذان واحکام نیز با هم به رقابت پرداختند که نفرات اول هر رشته به عنوان برگزیده معرفی می شوند.
وی هدف از برگزاری این دوره از رقابت های را ترویج فرهنگ قرآنی و آشنایی دانش آموزان با مفاهیم قرآنی و انس بیشتر با قرآن عنوان کرد.
جاویدی اظهار کرد : دراین دوره از رقابت ها دانش آموزان پسر علاوه بر شرکت در رشته حفظ قرآن کریم، قرائت و انشاء نماز در رشته های دیگری چون مداحی، اذان و اقامه نیز با یکدیگر رقابت می کنند.
وی با اعلام اینکه رقابت های دختران نیز روز پنجشنبه برگزار خواهد شد اظهار کرد : ۵۰ نفر از دانش آموزان دختر در سه رشته حفظ قرآن ، احکام و قرائت به رقابت می پردازند.
جاویدی از برگزاری رقابتهای قرآن ،عترت و نماز ویژه دانش آموزان مقطع متوسطه ( دختران و پسران ) در بهمن ماه امسال خبر داد و افزود : قرار است دانش آموزان پسر مدارس کیش در ۹ رشته و دختران در ۷ رشته به رقابت بپردازند .
وی گفت : نفرات برتر رشته های مختلف این دوره در مقطع ابتدایی به رقابت های منطقه ای و دانش آموزان مقطع متوسطه نیز به مرحله منطقه ای ،استانی و کشوری راه پیدا می کنند .
این رقابت ها با حضور دانیار جاویدی سرپرست آموزش و پرورش ، معاون پرورشی و تربیت بدنی و جمعی از دبیران و دانش آموزان در دبستان پسرانه البرز برگزار شد .

لینک کوتاه : https://kishvandnews.ir/?p=2517
تبلیغات بنری تلگرام

برچسب ها

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.