• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
2

تخصیص تسهیلات بانک دی به کلیه بازاریان کیش

  • کد خبر : 18738
  • 30 فروردین 1399 - 21:54
تخصیص تسهیلات بانک دی به کلیه بازاریان کیش

بانک دی در راستای حمایت از فعالان اقتصادی در بحران کرونا تسهیلات ویژه به کلیه بازاریان کیش پرداخت میکند.

به گزارش کیشوندنیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، ناصر آخوندی عضو هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد کیش با بیان این مطلب گفت: سقف این تسهیلات ۵۰۰ میلیون ریال در قالب کارت اعتباری برای هر نفر خواهد بود و بانک دی این تسهیلات را با هدف حمایت از فعالان اقتصادی و بازاریان کیش پرداخت خواهد کرد.

معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش در ادامه تاکید کرد: سازمان منطقه آزاد کیش با ایجاد ستاد اقتصادی مبارزه با کرونا و با همکاری تنگاتنگ با بخش خصوصی فعال در کیش، در حال بررسی حجم خسارات اقتصادی ناشی از بروز بحران کرونا است تا بتواند با پتانسیل ها و حمایت های معنوی و مادی بخش خصوصی راهکارهای مناسب برای رونق اقتصادی دوران پسا کرونا برنامه ریزی لازم را انجام دهد که این اقدام بانک دی در همین راستا است.

مهدیان رئیس شعبه بانک دی کیش نیز در این زمینه گفت: این تسهیلات طی تفاهم نامه با جامعه بازاریان و با نرخ ۱۸ درصد و تا سقف ۵۰۰ میلیون ریال مطابق ضوابط ‌جاری بانک برای هر نفر و ظرف حداکثر ۳ روز به بازاریان محترم پرداخت می شود.

وی پیشگامی بانک دی در این امر را وظیفه ذاتی این بانک در راستای مسئولیت اجتماعی و پاسخ به اطمینان جامعه به این بانک اعلام کرد و افزود: مدیریت عامل بانک دی و همکارانم در سراسر کشور دغدغه جز خدمت به هم وطنان عزیز در این شرایط خاص ندارند و شعبه کیش نیز در این ایام همچنان به ارائه خدمات به کیشوندان عزیز مبادرت می ورزد.

مهدیان ضمن تقدیر از سازمان منطقه آزاد کیش به دلیل حمایت از فعالان اقتصادی در قالب ایجاد ستاد اقتصادی مبارزه با کرونا اظهار داشت: بانک دی با سازمان منطقه آزاد کیش رابطه نزدیک و مناسبی دارد و در راستای همکاری بیشتر تفاهم‌نامه‌ای در حال انعقاد است تا این همکاری ها روند مطلوب‌تری طی کند.

لازم به یادآوری است، در حال حاضر تعداد بازاریان فعال جزیره کیش حدود ۴۰۰۰ نفر است.

لینک کوتاه : https://kishvandnews.ir/?p=18738
تبلیغات بنری تلگرام

برچسب ها

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. (مدیریت عامل بانک دی و همکارانم در سراسر کشور دغدغه جز خدمت به هم وطنان عزیز در این شرایط خاص ندارند.)جالبه با گرفتن سود هجده درصد معلومه که نباید هم دغدغه ای داشته باشید.