• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
6

اعلام ساعت کار بانک‌ها، موسسات اعتباری و بیمه‌ در کیش

  • کد خبر : 18621
  • 22 فروردین 1399 - 0:58
اعلام ساعت کار بانک‌ها، موسسات اعتباری و بیمه‌ در کیش

ساعت کار بانک‌ها، موسسات اعتباری و بیمه‌ کیش براساس مصوبه ستاد اقدامات پیشگیرانه ویروس کرونا در کیش اعلام شد.

براساس مصوبه ستاد اقدامات پیشگیرانه ویروس کرونا در کیش، فعالیت بانک‌ها و موسسات اعتباری، از ۲۳ فروردین، ساعت ۹ تا ۱۳ اعلام شد.
بانک‌ها و موسسات اعتباری که بیش از یک شعبه مستقر در منطقه آزاد کیش دارند از ۲۳ فروردین تا اطلاع ثانوی می‌توانند به‌صورت زوج و فرد به مراجعه‌کنندگان خود خدمات ارایه دهند.

گفتنی است تمامی بانک‌ها و موسسات اعتباری به‌منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی و ضوابط طرح فاصله‌گذاری هوشمند جهت جلوگیری از تجمعات مردمی، اجرای طرح شیفت‌بندی و به حداقل رساندن حضور کارمندان در محل خدمت را در دستور کار خود قرار خواهند داد.

ساعات کاری بیمه ها

براساس مصوبه ستاد اقدامات پیشگیرانه ویروس کرونا در کیش، الزام رعایت ساعت کاری از سوی موسسات بیمه‌ای مستقر در منطقه آزاد کیش از ۲۳ فروردین تا اطلاع ثانوی طی روزهای شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۹ تا ۱۳ تعیین شده است
تمامی موسسات بیمه‌ای به‌منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی و ضوابط طرح فاصله‌گذاری هوشمند، جهت جلوگیری از تجمعات مردمی، اجرای طرح شیفت‌بندی و به حداقل رساندن حضور کارمندان در محل خدمت را در دستور کار خود قرار خواهند دهند.

همچنین درصورت هرگونه تخطی از ساعت کاری ابلاغ شده، به استناد بند ۹ مصوبه نهمین جلسه ستاد اقدامات پیشگیرانه ویروس کرونا، مدیریت نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی ویژه کیش برای نظارت بر اجرای مصوبات ستاد را برعهده خواهد داشت.

گفتنی است درصورت عدم رعایت ساعت کاری و موارد بهداشتی مکان مورد نظر پلمپ خواهد شد.

لینک کوتاه : https://kishvandnews.ir/?p=18621
تبلیغات بنری تلگرام

برچسب ها

ثبت دیدگاه

در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.