• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
2

ارسال هشت هزار لیتر محلول ضدعفونی‌کننده از کیش به سرزمین اصلی

  • کد خبر : 18593
  • 19 فروردین 1399 - 14:01

شرکت داروسازی کیش مدیفارم چهارمین محموله با ظرفیت هشت هزار لیتر انواع ژل و محلول‌های ضدعفونی‌کننده به سرزمین اصلی ارسال کرد.

به گزارش کیشوند نیوز به نقل از روابط‌عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد کیش، با افزایش ظرفیت‌های تولیدی شرکت داروسازی کیش مدیفارم و با هماهنگی‌های صورت گرفته با مرکز توسعه سلامت کیش و دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان، هشت هزار لیتر انواع ژل و محلول‌های ضدعفونی‌کننده به‌منظور بالا بردن سطح سلامت و تامین بخشی از نیازهای اقشار مختلف جامعه در سطح کشور و به‌ویژه، استان‌های جنوبی کشور ارسال شد.

مجید محمدحسینی مدیرعامل شرکت داروسازی کیش مدیفارم، با بیان اینکه مدیران و کارکنان این شرکت در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا میان کیشوندان و تامین بخشی از نیازهای ضروری کیش، خط تولیدی خود را تغییر داده است، گفت:  این شرکت به‌صورت شبانه‌روزی برای تامین نیازهای ساکنین کیش و تمام مراکز درمانی و دارویی، شرکت‌ها و موسسات دولتی و خصوصی و همچنین مراکز تجاری و مسکونی در سطح جزیره کیش فعالیت خود را آغاز کرده است.

گفتنی است شرکت داروسازی کیش مدیفارم، در شرایط بحرانی حاکم در سطح کشور و جزیره، همانند دیگر بخش‌های خصوصی فعال در کیش با انسجام، همدلی و همراهی، جهت گذر از این بحران تمام تلاش خود را به کار گرفته است.

لینک کوتاه : https://kishvandnews.ir/?p=18593
تبلیغات بنری تلگرام

برچسب ها

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. این عمل شرعی و عرفی و انسانی بسیار پسندیده است ، ولی به خداوندی خدا از روز شروع کرونا در کیش هنوز موفق به خرید ماسک از داروخانه های کیش نشدم ، هر جا رفتم که اصلا داخل هم نمی خواهد بروید چون درب ورودی با این جمله روبرو می شوید:
    ماسک و محلول ضدعفونی کننده و دستکش نداریم، سوال نکنید،
    چرا وقتی که در کیش این اقلام اشباح نشده باید به مناطق دیگر ارسال شود؟؟