• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
7

فراخوان رویداد “نیازسنجی تقاضای محصولات فناورانه منطقه آزاد کیش برای شرکت‌ های دانش بنیان”

  • کد خبر : 18589
  • 19 فروردین 1399 - 1:50
فراخوان رویداد “نیازسنجی تقاضای محصولات فناورانه منطقه آزاد کیش برای شرکت‌ های دانش بنیان”

مرکز نوآوری کیش در نظر دارد تا نسبت به برگزاری رویداد “نیازسنجی تقاضای محصولات فناورانه منطقه آزاد کیش برای شرکت‌ های دانش بنیان” اقدام نماید.

به گزارش کیشوند نیوز به نقل از روابط عمومی موسسه علوم و فنون کیش، مرکز نوآوری کیش در نظر دارد تا نسبت به برگزاری رویداد “نیازسنجی تقاضای محصولات فناورانه منطقه آزاد کیش برای شرکت‌ های دانش بنیان” اقدام نماید . 

یکی از رسالت‌های مهم مراکز نوآوری کیش ایجاد ارتباط مستمر و اتصال بین بخش تقاضا و عرضه محصولات فناورانه می باشد . راهبرد ارزشمند سالهای اخیر در کشور توجه به این موضوع و تطبیق دادن برنامه کسب و کار شرکتهای دانش بنیان با تقاضای موجود دانش و فناوری در بخشهای متنوع اقتصادی بوده است .

در این راستا اولین گام برای اجرای این رویداد احصا نیازهای فناورانه و ارائه آن به ستاد برگزاری رویداد در مرکز نوآوری کیش می باشد . برای استاندارد نمودن موضوع و تسهیل در انجام این فرایند، فرم الکترونیکی و دستورالعملی آماده شده است که همه کارشناسان محترم و مدیران ذیربط در بخش دولتی و خصوصی می­توانند با وارد شدن به وب سایت موسسه علوم و فنون کیش به آدرس WWW.Kish-ist.net  و یا از طریق لینک های زیر، برای ثبت هر نیاز به محصول فناورانه به صورت مستقل یک فرم تکمیل و ارسال نمایند تا اقدامات آتی متعاقب آن بعمل آید.

لینک دستورالعمل تکمیل فرم الکترونیکی رویداد

https://kish-ist.net/Download/FilesList/ca6771a767cf

لینک فرم نیازسنجی محصولات فناورانه

https://kish-ist.net/event/

لینک کوتاه : https://kishvandnews.ir/?p=18589
تبلیغات بنری تلگرام

برچسب ها

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.