• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
9

طرح مقاوم سازی و مرمت کاخ مرجان و کیش الیت ابلاغ شد

  • کد خبر : 18246
  • 03 اسفند 1398 - 4:23
طرح مقاوم سازی و مرمت کاخ مرجان و کیش الیت ابلاغ شد

با دستور غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش طرح مقاوم سازی و مرمت کاخ مرجان و کیش الیت که یکی از مجموعه های آثار تاریخی در جزیره کیش است به مسئولین مربوطه ابلاغ شد.

به گزارش کیشوند نیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، با حضور غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، معاونین، مدیران و روسای ادارات این سازمان و مدیران عامل شرکت های تابعه و جمعی از مسئولین ادارات و نهادهای جزیره کیش، در بازدید دوره ای هر هفته، چهارشنبه ۳۰بهمن از پروژه های هتل گراند، کاخ مرجان، کیش الیت، اداره امور دریایی، هلال احمر، هتل فارابی و مسجد امیر؛ طرح مقاوم سازی و مرمت کاخ مرجان و کیش الیت ابلاغ شد. 

در این بازدید غلامحسین مظفری با بیان اینکه بعد از شناسایی پیمانکار مجموعه کاخ مرجان که مورد تایید سازمان میراث فرهنگی باشد، فروش اسناد مناقصه مقاوم سازی و مرمت این مجموعه آغاز خواهد شد و اظهار داشت: بعد از مقاوم سازی و مرمت کاخ مرجان، این مجموعه با کاربری فرهنگی و اقتصادی فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

همچنین مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در بازدید از مجموعه کیش الیت ضمن ابلاغ مرمت این مجموعه به مسئولین مربوطه، بر اهمیت توسعه گردشگری جزیره کیش اشاره داشت و افزود: پروژه کیش الیت از فضای بسیار مناسبی برای جذب گردشگری برخوردار است و با محقق شدن این مهم می توانیم برای این مجموعه کاربری های مناسب را در حوزه گردشگری تعریف کنیم.

گفتنی است با حضور پروفسور قدرتی در جزیره کیش به همراه سه تیم کاری، طی بازدید از سازه مجموعه کاخ مرجان آزمایش هایی در خصوص بتن و مقاوم سازی این مجموعه انجام شده است.

لینک کوتاه : https://kishvandnews.ir/?p=18246
تبلیغات بنری تلگرام

ثبت دیدگاه

در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.