• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
3

۲۰۰ اثر به دبیرخانه جشنواره سراسری تئاتر کیش رسید

  • کد خبر : 18143
  • 21 بهمن 1398 - 3:11
۲۰۰ اثر به دبیرخانه جشنواره سراسری تئاتر کیش رسید

عباس نجاری گفت: ۱۷۸ اثر در دو بخش کافه ای و ساحلی و ۲۷ اثر در بخش طرح و ایده به دبیرخانه دومین جشنواره سراسری تئاتر کوتاه کیش رسید.

دبیر دومین جشنواره سراسری تئاتر کوتاه کیش با بیان اینکه ۱۷۸اثر برای حضور در دو بخش تئاتر ساحلی و کافه ای به دبیرخانه ارسال شده است، اظهار داشت: در بخش طرح و ایده نیز ۲۷ اثر به دبیرخانه جشنواره رسیده است و به زودی و پس از بازبینی آثار رسیده، نمایش های راه یافته به این جشنواره معرفی می شوند.

 فراخوان دومین جشنواره تئاتر کیش آبان ماه امسال در بین گروه های نمایشی اعلام شد و تعداد آثار رسیده به دبیرخانه این دوره از جشنواره، از استقبال گروه های نمایشی و رشد قابل توجه دومین دوره حکایت دارد.

عباس نجاری  با بیان اینکه آثار رسیده به جشنواره حتما باید فیلم اجرا را ارسال کرده باشند، ابراز داشت: جشنواره تئاتر کوتاه کیش به یک بلوغ و توانائی رسیده است که باید به آن حرفه ای نگاه کرد و تیم های حرفه ای در آن حضور داشته باشند.

دومین جشنواره سراسری تئاتر کوتاه کیش (کافه/ ساحل) با هدف تلاش برای گسترش، حمایت و تقویت جایگاه تئاتر محیطی و کوتاه، ۲۶ لغایت ۲۸ بهمن ماه ۱۳۹۸ برگزار خواهد شد.

این جشنواره در سه بخش مسابقه‌ای، نمایش های ساحلی، کافه ای و طرح‌ها و ایده‌های اجرایی مکتوب برگزار می شود.

لینک کوتاه : https://kishvandnews.ir/?p=18143
تبلیغات بنری تلگرام

برچسب ها

ثبت دیدگاه

در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.