• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
2

راه اندازی مرکز درمان ناباروری در بیمارستان کیش

  • کد خبر : 18015
  • 07 بهمن 1398 - 18:46
راه اندازی مرکز درمان ناباروری در بیمارستان کیش

مسئولان بیمارستان کیش و مرکز تحقیقاتی رویان، در نشستی مشترک برای راه اندازی مرکز درمان ناباروری جزیره به توافق رسیدند.

به گزارش کیشوند نیوز به نقل از روابط عمومی بیمارستان کیش، دکتر روح الله فتحی معاون آموزشی پژوهشگاه رویان و میثم جنگخواه مدیر مرکز آموزشهای تخصصی این پژوهشگاه، پس از بازدید از بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی جزیره، طی نشستی با مسئولان این مجموعه، در خصوص برپایی تورهای آموزشی ویژه دانش آموزان، دانشجویان و متخصصان حوزه درمان ، ارتقای سطح دانش و آگاهی کیشوندان و انتقال تجربیات این مرکز به آنان تبادل نظر کردند.

راه اندازی مرکز درمان ناباروری در بیمارستان کیش، اجرای طرح های ویژه گردشگری آموزشی  در جزیره با مشارکت این مرکز و همچنین برگزاری کنگره بین المللی با موضوع ناباروری درسال ۹۹ در حوزه خاورمیانه از جمله موارد توافق شده در این جلسه است.

دکتر نادعلی نژاد رئیس بیمارستان کیش نیز ضمن تقدیر از معاون آموزشی پژوهشگاه رویان برای انتقال تجربیات ارزنده در حوزه آموزش و پژوهش، خواستار همکاری دوجانبه و توسعه بخش تحقیقات بیمارستان کیش با همراهی این پژوهشگاه شد و آمادگی کامل مجموعه بیمارستان را به این منظور اعلام کرد.

گفتنی است پژوهشگاه رویان یک قطب تحقیقاتی و فناوری در تراز بین‌المللی، پیشگام در توسعه علم، فناوری و نوآوری در علوم زیستی با مرجعیت در علوم سلول‌های بنیادی، تولید‌مثل، زیست‌فناوری، طب ترمیمی و موثر در ارتقاء سلامت جامعه است.

پژوهشگاه رویان، در راستای دستیابی به اهداف آموزشی به عنوان رسالت علمی اجتماعی خود برای ارتقاء سطح دانش و آگاهی عموم مردم، دانشجویان، محققین و متخصصین کشور، به ‌موازات برنامه های پژوهشی و ارائه خدمات تخصصی، توجه به آموزش و انتقال تجربیات کسب‌ شده به محققان داخل و خارج از کشور را از سال۱۳۷۲ سرلوحه کار خود قرار داده است.

لینک کوتاه : https://kishvandnews.ir/?p=18015
تبلیغات بنری تلگرام

برچسب ها

ثبت دیدگاه

در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.