• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
3

اسب آزار دستگیر شد

  • کد خبر : 17859
  • 27 دی 1398 - 3:00
اسب آزار دستگیر شد

متهم به حیوان آزاری در کمتر از ۳ ساعت در جزیره کیش دستگیر شد.

به گزارش کیشوند نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس کیش ، فرمانده انتظامی ویژه کیش، گفت: در پی انتشار فیلمی کوتاه از آزار و اذیت یک راس اسب توسط فردی در فضای مجازی، و مکدر شدن افکار عمومی، موضوع در دستور کار پلیس فتا این جزیره قرار گرفت.

سرهنگ علی اصغر جمالی افزود: ماموران پلیس فتا موفق به شناسایی متهم مورد نظر شدند و پس از هماهنگی‌های قضائی متهم در کمتر از ۲ ساعت در عملیاتی توسط ماموران پلیس فتا این فرماندهی دستگیر شد.

فرمانده انتظامی ویژه کیش افزود: متهم ضمن اعتراف به این اقدام نابهنجار، پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

سرهنگ جمالی نقش مشارکت‌های مردمی در پیشگیری از جرایم و هرگونه ناهنجاری‌های اجتماعی را با اهمیت و مهم دانست و به شهروندان توصیه کرد: ضمن توصیه جوانان و نوجوانان خود به قانونمندی، آنان را ارتکاب به هرگونه رفتار‌های پرخاشگرانه، آسیب زا و زیان آور باز دارند.

View this post on Instagram

فرمانده انتظامی ویژه کیش، گفت: در پی انتشار فیلمی کوتاه از آزار و اذیت یک راس #اسب توسط فردی در فضای مجازی، و مکدر شدن افکار عمومی، موضوع در دستور کار پلیس فتا این جزیره قرار گرفت. سرهنگ علی اصغر جمالی افزود: ماموران پلیس فتا موفق به شناسایی متهم مورد نظر شدند و پس از هماهنگی‌های قضائی متهم در کمتر از ۲ ساعت در عملیاتی توسط ماموران پلیس فتا این فرماندهی دستگیر شد. فرمانده انتظامی ویژه کیش افزود: متهم ضمن اعتراف به این اقدام نابهنجار، پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد. سرهنگ جمالی نقش مشارکت‌های مردمی در پیشگیری از جرایم و هرگونه ناهنجاری‌های اجتماعی را با اهمیت و مهم دانست و به شهروندان توصیه کرد: ضمن توصیه جوانان و نوجوانان خود به قانونمندی، آنان را ارتکاب به هرگونه رفتار‌های پرخاشگرانه، آسیب زا و زیان آور باز دارند. #حیوان_آزاری #حمایت_از_حیوانات #کیش #کیشوند #محیط_زیست #اسب

A post shared by پایگاه خبری کیشوند نیوز (@kishvandnews.ir) on

 

لینک کوتاه : https://kishvandnews.ir/?p=17859
تبلیغات بنری تلگرام

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.