• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
4

صدور اسناد مالکیت واحدهای مسکونی مجتمع کیش رویای زندگی

  • کد خبر : 17826
  • 21 دی 1398 - 2:49
صدور اسناد مالکیت واحدهای مسکونی مجتمع کیش رویای زندگی

با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، ۱۶۲ سند مالکیت واحدهای مسکونی مجتمع کیش رویای زندگی “شرکت تیسا کیش” برای خریداران این مجتمع تحویل داده شد.

به گزارش کیشوند نیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، در مراسم تحویل اسناد مالکیت واحد های مسکونی مجتمع کیش رویای زندگی چهارشنبه ۱۸ دی در دفتر این مجتمع، غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش سرعت و کیفیت در پروژه ها، را از موضوعات بسیار مهم و اولویت های این سازمان برشمرد؛ و افزود: هیچ کدام از این دو اصل نباید فدای دیگری شود، و ارائه خدمات با کیفیت و رضایتبخش مستلزم رعایت سرعت در پیشبرد پروژه های عمرانی است و لزوم نصب تابلو روز شمار،  برای آگاهی مردم از اتمام پروژه ها است که باید رعایت شود.

غلامحسین مظفری با بیان اینکه سازمان منطقه آزاد کیش نقش حاکمیتی در این منطقه دارد افزود: این سازمان نسبت به تعیین و تکلیف پروژه هایی که در گذشته بلاتکلیف مانده بود اقدام کرده و این مهم در دستور کار این سازمان قرار گرفته است.

رییس هئیت مدیره سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به پروژه هایی که به دلیل اختلافات داخلی، شیوه نامه ها و آیین نامه های موجود، باعث محدودیت هایی در روند اجرایی پروژه های عمرانی شده بود؛ اظهار داشت: پروژه هایی که بلاتکلیف هستند تحت تاثیر شرایط اقلیمی، و وضعیتی که وجود دارد آسیب می بینند و حتی در جهت افزایش کیفیت هم با محدودیت هایی مواجه می شوند، باید مشکلاتشان بر طرف شود.

غلامحسین مظفری در خصوص راه اندازی پروژه های بخش خصوصی که توجه ویژه به راه اندازی مجدد آنها داشته ایم و پروژه های عمرانی که خود سازمان متولی آن است افزود: سازمان منطقه آزاد کیش به عنوان مسئولین اجرایی در جزیره به همان اندازه که خود را مسئول راه اندازی پروژه های بخش خصوصی می داند باید به همان اندازه نیز پروژه های زیر بنایی کیش را به موقع مطابق بودجه و با کیفیت خوب پیش ببرد.  

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به اینکه پروژه هایی در بخش خصوصی انجام شده و باید با سرعت بخشیدن و نظارت و کنترل دقیق نسبت به تعیین و تکلیف این پروژه ها که برای سازمان منطقه آزاد کیش یک اصل است، در دستور کار خود قرار دهد. خاطر نشان کرد: تعهد اداری و اخلاقی این است که مشکل به ارث نگذاریم و هر پروژه ای که می خواهیم آغاز  کنیم و هر قدمی که برمی داریم شفافیت، سلامت و تضمین کافی در کار باشد.

همچنین در پایان این جلسه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش بابت صدور اسناد مالکیت ۱۶۲ واحد مسکونی مجتمع کیش رویای زندگی و از جمله یاسین کیش، پارسیس، طلوع کیش، هتل لیلیوم، هتل میراژ، فاز سوم پروژه گلف، بازار دیپلمات میر مهنا، قطعاتی از فاز ۷ صدف، شهرک نوبنیاد و فاز اف ۳ میرمهنا، از تلاش های شبانه روزی همکاران این سازمان تشکر و قدر دانی کرد.

گفتنی است در این مراسم غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، شهداد کناری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش، سرهنگ علی اصغر جمالی فرمانده نیروی انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش، معاونین، مدیران و مدیران عامل شرکت های تابعه سازمان منطقه آزاد کیش و جمعی از مسئولین جزیره کیش حضور داشتند.

لینک کوتاه : https://kishvandnews.ir/?p=17826
تبلیغات بنری تلگرام

ثبت دیدگاه

در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.