کد خبر : 15568
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۳

نفرات برتر مسابقات شنا، شطرنج، بدمینتون، والیبال و کاراته بانوان جام رمضان مشخص شدند

نفرات برتر مسابقات شنا، شطرنج، بدمینتون، والیبال و کاراته بانوان جام رمضان مشخص شدند

مسابقات شنا، شطرنج، بدمینتون، والیبال و کاراته به مناسبت ماه مبارک رمضان در کیش برگزار شد و نفرات برتر این مسابقات مشخص شدند.

نفرات برتر مسابقات شطرنج جام رمضان معرفی شدند

مسابقات شطرنج به مناسبت ماه مبارک رمضان از تاریخ ۲۵ لغایت ۲۷ اردیبهشت ماه به سرداوری مونا ماهینی و داوری امید خداوردیان با حضور علاقه مندان بسیاری در رده های سنی زیر ۸ سال،زیر ۱۰ سال، زیر ۱۲ سال، زیر ۱۴ سال و آزاد در سالن شطرنج مجموعه المپیک برگزار شد. و در پایان نفرات برتر به شرح زیر معرفی شدند.

حسین ستوده با کسب ۸ امتیاز مقام اول، محمدجواد مطهری با کسب ۷ امتیاز مقام دوم، علیرضا عقیدتمند با کسب ۷ امتیاز مقام سوم

نفر برتر رده سنی زیر ۸ سال: رضا نورمحمدی با کسب ۴ امتیاز

نفر برتر رده سنی زیر ۱۰ سال: آرتین خداجو با کسب ۶ امتیاز

نفر برتر رده سنی زیر ۱۲ سال: بردیا جهان تیغی با کسب ۵ امتیاز

نفر برتر سنی زیر ۱۴ سال: سیدامیر غنیمت با کسب ۵/۴ امتیاز

نفر برتر بانوان : نازنین محمدنژاد با کسب ۴ امتیاز

نفر برتر پیشکسوتان: علی علیزاده با کسب ۶ امتیاز


تیم والیبال بانوان اوشن بر سکوی قهرمانی ایستاد

مسابقات والیبال بانوان زیر نظر هیأت والیبال موسسه ورزش و تفریحات سالم از تاریخ ۲۱ لغایت ۲۵ اردیبهشت ماه با حضور ۴ تیم اوشن، دیپلمات، گلستان و دانشگاه تهران در سالن خلیج فارس مجموعه المپیک برگزار شد و در پایان تیم اوشن قهرمان این دوره از رقابتها شد تیم دیپلمات بر سکوی دوم ایستاد و تیم گلستان مقام سوم را کسب کرد.

شایان ذکر است کاپ اخلاق این دوره از رقابتها به دانشگاه تهران تعلق گرفت. 


تیم سایروس قهرمان مسابقات کاراته جام رمضان بانوان شد

اولین دوره لیگ کاراته بانوان با عنوان جام رمضان در قالب ۸ تیم ۱۰ نفره طی روز های پنج شنبه و جمعه مورخ ۲۶ و ۲۷ اردیبهشت ماه در دو بخش کاتا و کومیته در رده های سنی مختلف برگزار شد و در پایان تیم سایروس با کسب ۲۴۵ امتیاز  و به سرگروهی ریحانه نصرتی فرد قهرمان این دوره از رقابتها شد. تیم بولت با کسب ۲۳۹ امتیاز و به سرگروهی شبنم سهرابی دوم شد، تیم سلام بر خورشید با کسب امتیاز ۲۲۹ به سرگروهی درسا قاسم نژاد در جایگاه سوم ایستاد و تیم رعد آسا با کسب ۲۲۰ امتیاز به سرگروهی هستی جهان تیغی در جایگاه سوم مشترک قرار گرفت.


نفرات برتر مسابقات بدمینتون بانوان و آقایان جام رمضان معرفی شدند

مسابقات بدمینتون وبژه بانوان و آقایان زیرنظر هیأت بدمینتون موسسه ورزش و تفریحات سالم طی تاریخ ۲۲ لغایت ۲۶ اردیبهشت ماه با حضور ۵۲ ورزشکار آقا و خانم در سالن خلیج فارس مجموعه المپیک برگزار شد.در بخش بانوان مسابقات به صورت انفرادی و دو نفره(دوبل) و در بخش آقایان در سه رده سنی خردسالان، نوجوانان و آزاد برگزارشد و در پایان نفرات برتر به شرح زیر معرفی شدند.

بخش انفرادی بانوان

بهاره محمودیه مقام اول، بیتا ستوده راد مقام دوم، بهناز ستوده راد مقام سوم

بخش دو نفره( دوبل) بانوان

نازنین بیک زاده- بهاره محمودیه مقام اول، یاسمن باقری- بیتا ستوده راد مقام دوم، عادله داج- بهناز ستوده راد مقام سوم

بخش آقایان – رده سنی خردسالان

امیرصدرا مرادی مقام اول، امیرارسلان جعفری مقام دوم، امیرحسین اسدی و صدرا حاجیلو مقام سوم مشترک

رده سنی نوجوانان

شایان شهبازی مقام اول، امیرحسین درویشی مقام دوم، سید محمد سجادی و فربد مرادی مقام سوم مشترک

رده سنی آزاد

علیرضا شنبه زاده مقام اول، مهدی گلزاری مقام دوم، شایان شهبازی و امیرحسین درویشی مقام سوم مشترک


نفرات برتر مسابقات شنا پسران در جام رمضان معرفی شدند

مسابقات شنا ویژه پسران  روز پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه با حضور ۱۲۰ ورزشکار در ۷ رده سنی و مواد ۲۵، ۵۰، ۱۰۰، ۲۰۰ متر آزاد- ۵۰ متر قورباغه و ۵۰ متر پروانه در استخر المپیک برگزار شد و نفرات برتر به شرح زیر معرفی شدند.

شناگران عموم

  • ۲۵ متر آزاد  رده سنی   زیر ۸ سال ( متولدین ۹۱-۹۲)

طاها روستا زاده                 مقام اول

ماهان شهریار دوست        مقام دوم

رادین براتی                    مقام سوم

  • ۲۵ متر آزاد زیر ۸ سال ( متولدین ۸۹-۹۰)

نیما فرضی پور               مقام اول

روهام روئینا                مقام دوم

اتاایل زلالی               مقام سوم

  • ۵۰ متر آزاد رده سنی   ۹ تا ۱۰  سال

محمد حسین وفایی          مقام اول

امیر حسین قرایی             مقام دوم

اهورا زاهدی                   مقام سوم

  • ۵۰ مترآزاد رده سنی  ۱۱ تا ۱۲ سال

ابوالفضل زائری                     مقام اول

آرش فیاض                         مقام دوم

محمد مهدی علایی              مقام سوم

  • ۵۰ مترآزاد    رده سنی   زیر ۱۳تا۱۴ سال

آریا فخر کاشان                   مقام اول

حسین ناظریان                     مقام دوم

عرفان طاهریان                     مقام سوم

  • ۵۰ مترآزاد    رده سنی   ۸ تا ۱۰ سال

محمد طاها فتاحی               مقام اول

پارسا محمدی                  مقام دوم

امیر حسام باغانی              مقام سوم

  • شناگران تیم
  • ۵۰ مترآزاد  رده سنی   ۸ تا۱۰  سال

بارمان قاعده اصلی              مقام اول

سهیل طاهر خانی               مقام دوم

محمد مهدی معصومیان       مقام سوم

  • ۵۰ مترآزاد    رده سنی   ۱۱ تا۱۲  سال

ماهان همتی                        مقام اول                                                                                           

عرشیا دیانتی                     مقام دوم                                                                                 

امیر رضا گلشن               مقام سوم     

  •    ۵۰ مترآزاد    رده سنی   ۱۳ تا ۱۴ سال       

   امیر علی جعفر نیا                  مقام اول

  امیر کسری براتیان                مقام دوم

بهامین پور شکری                مقام سوم                                                                                                                               

  • ۱۰۰ مترآزاد    رده سنی   ۱۵-۱۷ سال

علی ستها                         مقام اول

امین معینی                       مقام دوم

آرتین اقدمی                   مقام سوم

۵۰ متر قورباغه    رده سنی   ۱۱ تا۱۲ سال

ماهان همتی                         مقام اول

علیسان خواجویی                مقام دوم

هومن شهبازی                    مقام سوم

۵۰ متر قورباغه    رده سنی   ۱۳ تا ۱۴ سال

امیر علی جعفر نیا                   مقام اول

امیر کسری براتیان                  مقام دوم

شارمین نیک فرجام               مقام سوم

۵۰ متر قورباغه    رده سنی   ۱۵ تا۱۷ سال

علی ستها                         مقام اول

عماد نجف پور                 مقام دوم

امین معینی                        مقام سوم

۵۰ متر پروانه   رده سنی   ۱۳-۱۴ سال

امیر کسری براتیان                    مقام اول

امیر علی جعفر نیا                     مقام دوم

علیرضا اسدی                         مقام سوم

۲۰۰ متر آزاد   رده سنی   ۱۵تا۱۷  سال

آرتا محمدی                         مقام اول

نیما کشاوری                        مقام دوم

امیر علی سلیمانی فر            مقام سوم

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

css.php