کد خبر : 13658
تاریخ انتشار : شنبه 3 آذر 1397 - 16:07

تمامی بازدید کنندگان و شرکت کنندگان نمایشگاه هوایی کیش بیمه هستند

تمامی بازدید کنندگان و شرکت کنندگان نمایشگاه هوایی کیش بیمه هستند

شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان نمایشگاه بین المللی صنایع هوایی و هوانوردی کیش و ایرشو بیمه می شوند.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، تمامی شرکت کنندگان، غرفه داران و همچنین بازدید کنندگان نمایشگاه بین المللی صنایع هوایی و هوانوردی کیش و ایرشو بیمه می شوند.

بر اساس این گزارش و بنا بر اعلام علی رضایی مدیر رفاه و خدمات درمانی شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش، طرح پوشش بیمه ای شرکت کنندگان و بازدید کنندگان نمایشگاه هوایی و ایرشو کیش با هدف تامین امنیت بیشتر این افراد در مدت برگزاری این رویداد مهم در جزیره کیش اجرا می شود.

 وی افزود: بر اساس این بیمه نامه افراد در سالن نمایشگاه، محوطه بیرونی نمایشگاه و محوطه ایرشو تحت پوشش بیمه مسئولیت مدنی و بیمه آتش سوزی هستند.

مدت اعتبار این بیمه نامه از اول تا ۱۵ آذردر نظر گرفته شده است تا شرکت کنندگان در نمایشگاه در زمان آماده سازی غرفه ها نیز از پوشش بیمه ای برخوردار باشند.

طبق این بیمه نامه تعهدات بیمه ای برای هزینه پزشکی تا سقف ۴۰ میلیون ریال برای هر نفر و در مجموع مبلغ ۴ میلیارد ریال برای ۱۰۰ نفردرنظرگرفته شده است.

بیمه غرامت فوت و نقص عضو نیز برای هر نفر ۲ میلیارد و ۳۱۰ میلیون ریال در ماه های عادی (غیر حرام) محاسبه شده که در مجموع ۳۰۸ میلیارد ریال برای ۱۳۳ نفرتعیین شده است.

بیمه خسارات مالی در حادثه برای جبران خسارت تجهیزات غرفه داران نیز برای  هر نفر ۱۵۰ میلیون ریال محاسبه شده که در مجموع مبلغ ۱۵ میلیارد ریال برای ۱۰۰ نفر است.

شرکت بیمه آسماری پوشش بیمه مسئولیت مدنی این رویداد را برعهده دارد.

همچنین شرکت بیمه حافظ نیز  بیمه آتش سوزی به مبلغ ۵۰ میلیارد ریال را برای شرکت کنندگان، غرفه داران و بازیدکنندگان نمایشگاه بین المللی هوایی و ایرشو کیش در نظر گرفته است.

لازم به ذکر است نهمین دوره نمایشگاه بین المللی هوایی ایران (ایران ایرشو) با همکاری سازمان منطقه آزاد کیش و شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش و شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های منطقه آزاد کیش ۵ تا ۸ آذر در جزیره برگزار می شود.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

css.php